Wpis z mikrobloga

1. Zostań poproszony o przygotowanie prezentacji nowego produktu w firmie nad którym pracowałem.
2. Spędź każdy wieczór przez 3 tygodnie i każdy weekend na przygotowaniu prezentacji.
3. Zrób zajebistą 3 godzinną prezentacje.
4. Klienci wysyłają pozytywny feedback, wszyscy zadowoleni, wszyscy po prezentacji cię chwalą.
5. Szef wysyła e-maila do wszystkich pracowników firmy z podziękowaniami, dziękuje technikom za przygotowanie sali, sekretarkom za przyjęcie uczestników, a w szczególności dziękuje dziękuje kobiecie od HR za 5 minutowe zaprezentowanie firmy (przed moją prezentacją). Gdzieś w połowie e-maila "dziękuje programistom za przygotowanie produktu" - byłem w zasadzie jedynym programistą który nad tym pracował.
6. Dołącza do e-maila zdjęcie jak ona przemawia do ludzi a ja stoję obok.
7. Cała firma wysyła jej e-maile z gratulacjami bo myśli, że to ona zrobiła prezentacje.
8. Baba z HR nawet słowem nie piśnie, że to nie ona prowadziła prezentacje.

( ͡° ʖ̯ ͡°)

#korposwiat #pracbaza
  • 10
@lsaac99: Nie ominie Cię to w żadnym zawodzie. Nawet jakbyś w tartaku pracował kolega może Cię zrobić w #!$%@?. W życiu miałem dużo fajnych chwil zarówno w korpo jak i w mniejszych firmach w których pracowałem i zarówno w małych firmach jak i dużych poznałem dupków.