Wpis z mikrobloga

Kwadrat to sie zachowuje jakby mu się o północy pamięć kasowała. Trzy dni temu pokazywał jakieś piksele na moście, przedwczoraj pokazywał katowanie Ewy, wczoraj ogłaszał że ciało wyławjajo a dziś wyskakuje z czarną postacią. Oczywiście codziennie zero sprostowania rewelacji z poprzedniego dnia.

Teraz wyobraźcie sobie co by się działo jakby na tych monitoringach było więcej przypadkowych ludzi, pół Poznania miałoby p--------e a Rutek rok ogłaszania na konferencjach kolejnych podejrzanych bez kompletnie żadnej odpowiedzialności.

#ewatylman #rutkowski i zaczynam sie poważnie zastanawiać nad #rutkowskicwel
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DawajMario: tak czy inaczej wyszło na to że zatrzymali go teraz a on ich ciągle oszukuję. Czyli miało to sens aby zatrzymać na drugi dzień. Mówiąc inaczej sam sobie zaprzeczasz z tego co widzimy jak sprawa wygląda dzisiaj. Dali mu czas i jego wspólnikom na mataczenie. A przy porwaniach zaginięciach jak wiadomo pierwsze godziny są najważniejsze.
  • Odpowiedz
@Kampala: a skąd wiesz że zaginiecie za chwilkę nie przerodzi się w uprowadzenie? U Ewy do dzisiejszego dnia jest grupa łącznie z rodziną która twierdzi ze ona została uprowadzona.
  • Odpowiedz
@DawajMario: pewności nigdy nie mam. Z prędkością światła jednak nie działam, a porywacze starają się nawiązać kontakt zanim sprawę przekaże do policji/mediów, bo oni rozgłosu nie potrzebują. Spójrz ile osób ginie bez śladu w Polsce, a ile jest porywanych dla okupu. To nie jest takie częste przestępstwo, nawet patrząc na to, że część spraw nie wyjdzie na światło dziennie.
  • Odpowiedz
@myfriend: No i niech sobie oszukuje , prokuratura ma uzasadnienie żeby złożyć wniosek o areszt tymczasowy a sąd to uzasadnienie przyjął więc logiczne jest że to co ma prokuratura rozjechała jego bajki. Poza tym polecam zaznajomić się z procedurą poszukiwania dorosłej osoby w Polsce.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: dokładnie tak samo jak Twoje. Je nie proszę Cię o to abyś mi wierzył. Ja wyrażam swoje zdanie poprzez pole komentarza. Ponadto w żadnym poście nie napisałem iż jestem ekspertem . Nie wmawiaj słów jakich nie wypowiedziałem fantasto. Jeśli Ci to nie pasuję nie czytaj XD XD wygrałem 2 x XD > XD.
  • Odpowiedz
@DawajMario: w Polsce podobno paradoksem jest to, że można kogoś zamknąć na 48h a potem jak wyjdzie z komisariatu dosłownie na schodach od niego można zatrzymać tą osobę na kolejne 48h
  • Odpowiedz
@xadereq: > Art. 248 § 1. Zatrzymanego należy natychmiast zwolnić, gdy ustanie przyczyna zatrzymania, a także jeżeli w ciągu 48 godzin od chwili zatrzymania przez uprawniony organ nie zostanie on przekazany do dyspozycji sądu wraz z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania; należy go także zwolnić na polecenie sądu lub prokuratora.

§ 2. Zatrzymanego należy zwolnić, jeżeli w ciągu 24 godzin od przekazania go do dyspozycji sądu nie doręczono mu postanowienia
  • Odpowiedz