Wpis z mikrobloga

@Qrix: czarna postać to biorąc pod uwagę mroczne zainteresowania siostry Niebieskiego, która okazała się jednak nie jego siostra, demon Azmodan, pan otchłani i dowódca 72 legionów piekielnych.
Wydaje mi się, ze to oni na tym filmiku, ale żadnej reki nie podaje to co ludzie chyba biorą za ręke ta linia jest tam cały czas. Ona bo czarne spodnie i miała na ramiona zarzucony jasny plaszcz i to tam widać. On kurtka widać kaptur i jasne spodnie. Najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że Ewa jednak była wstanie sama chodzić i mogła mu "uciekać" for fun.   ale żeby aż
@Qrix: dodalam komentarz na fb missing person ewa tylman i dostalam bana za to ze napisalam ze chlopak ewy jest w to zamieszany. A brat Ewy ciagle broni jak nie klubu ktory jest najgorszy w poznaniu (info od znajomych) narkotyki to tam na porzadku dziennym... Wiec ktos probuje zatuszowac sprawe. Ciekawe co z Ewka? Wygladaja jak opetani... Te oczy grr
@uroczyideal: na tym fanpage'u chyba każdy dostaje bana albo shadowbana chociaż. Kiedyś napisałem coś co nie było atakiem a jedynie dopytaniem o jakąś kwestię i komentarz widziałem tylko ja i nikt więcej.
@Qrix: nie uwazasz, ze to dziwne ze braciszek tak broni chlopaka ? Od razu napisal ze jest 100% czysty gdzie ja na jego miejscu mialabym podejrzenia a nie wypisywanie glupot. Tak jak z tym clubem.. ja to bym szukala siostry a nie wybielala na fejsie kogos()