Wpis z mikrobloga

Wreszcie jakaś poprawa i to konkretna w przeciągu kilku dni
Aktualnie biorę izotek, azytromycyna i encorton + osłonki witaminy i potas

Izotek 20mg ed, Azytromycyna co tydzień przez 3 dni po 1mg i encorton 20mg

Plecy czyszczą się w oczach :)
Mogę się już opierać !!! ()
Dermatolog obiecał, że do końca roku zostaną tylko blizny :)

#izotek #tradzik #choroba #leki #mikrokoksy #sterydy
  • 17
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: a ja mam takie pytanie, myslisz ze jakbys sie lepiej 'zabezpieczyl' przed tymi srodkami, jakies 'oslonki', wiecej profilaktycznych 'vitamin' itd, to moglbys uniknac tych wszystkich problemow ? Czy raczej była to czysta loteria ?
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL:
Podstawowe osłonki to te na trzymanie estrogenu, prolaktyny, progesteronu i kortyzolu w ryzach
Czyli etadron, cabaser, odpowiednie dawkowanie wit C i potasu w celu zbicia kortyzolu można też stosować
Ale każdy organizm jest inny
Ja np nigdy nie miałem problemów z gino/lipo
Od zawsze miałem problem z "wągrami" i przetłuszczającą się skórą na plecach sterydy mają to do siebie, że ich stosowanie może wpłynąć na nadmierny łojotok. Np często po
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: ja stosowałem wszystko co miesiąc krew badałem jak widać musiałem gdzieś coś przeoczyć
Mogło być też tak, że jakiś środek był po prostu syfem nie wiem może TREN był brudny albo jakiś Testosteron
Niby wszystkie środki są produkowane w sterylnych warunkach ale ... pewności nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie można też się kierować kryteriami on / oni biorą nic im nie jest
Nie wiesz
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: dlatego spytałem się na twoim przypadku, czy jakbyś np mógł się cofnąć 5lat, to czy z taką wiedzą jak masz teraz potrafiłbyś zabezpieczyć się o wiele lepiej i uniknąć tych problemów, lub na prawdę mocno je zmniejszyć
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: szkoda, że mi odradziłeś koksy, bo serio od dłuższego czasu się zastanawiam coś przybić, ale na razie ogarnąłem dosyć fajnie miskę, polecę na tym rok-dwa, ocenie efekty na czysto z 100% dopiętą michą, i dopiero wezmę cukiereczki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pharmer: wszystko wychodzi, jak nie nadżerki, to refluks, do tego po roku od leczenia stwierdzony zespół jelita drażliwego - generalnie po leczeniu zacząłem się sypać. A teraz i trądzik wyszedł tyle, że na żuchwie.
  • Odpowiedz