Wpis z mikrobloga

Bądź mną, lvl 27, graj sezony w FIFĘ na XboxLive, usłysz w słuchawkach, że Twój rywal mówi po Polsku i ma na oko siedem lat. Nie odzywaj się celowo. Dostań baty 3:1. Płacz cichutko w szafie.

TATA PACZ JAKOM SZCZELIŁEM BRAMKĘ LEWANDOWSKIM

będzie mi się śniło po nocach ()
#truestory #fifa16 #przegryw #gorzkiezale
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 428
@FRIX1988: powinieneś chlac wóde i chodzic na balety do remizy, wyrywac karyny po technikum fryzjerskim, by potem je zalac, wziac kredyt na 40lat na kawaleeke 20m kw. i żyć w polskim snie, a nie w gierki dla dzieci grac xd
  • Odpowiedz
@FRIX1988: ja pamiętam jak w 15stce wyzywalem każdego z kim grałem czy emocjonalnie podchodziłem do tematu gry... Do momentu aż ktoś się nie odezwał (,). W 16 pierwsza rzeczą było wyłączenie opcji gadania przez mikrofon xd
  • Odpowiedz
@hormon666: ja nikogo nie zwyzywałem póki co :) rozumiem, że to gra i kwestia umiejętności i szczęścia. Zawsze też dziękuję za grę w języku polskim, niemieckim bądź angielskim :P ten jeden raz nie odezwałem się w ogóle kryjąc wstyd za zasłoną milczenia (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@FRIX1988: ja nagrałem na dyktafon jak tata dzieciaka #!$%@? podczas gry xD ludzie się nie kapuja ze kinect głos przekazuje
  • Odpowiedz
@d3v: noooo :D czasem po drugiej stronie takie imby odchodzą, że poezja :D u tych z kinectem najgorzej - huczy, piszczy, telefony dzwonią, psy szczekają, drą ryje no masakra :)
  • Odpowiedz