Wpis z mikrobloga

Bądź mną, lvl 27, graj sezony w FIFĘ na XboxLive, usłysz w słuchawkach, że Twój rywal mówi po Polsku i ma na oko siedem lat. Nie odzywaj się celowo. Dostań baty 3:1. Płacz cichutko w szafie.

TATA PACZ JAKOM SZCZELIŁEM BRAMKĘ LEWANDOWSKIM

będzie mi się śniło po nocach ()
#truestory #fifa16 #przegryw #gorzkiezale
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FRIX1988: w sumie to wyzwania jest mało, chyba że mnie irytuje jakiś gość, ale za to krzyków było od cholery, już nie mówiąc jak strzele bramkę. Emocje większe jak sam w piłkę gram, może i dziecinne zachowanie, ale szczęśliwy ten kto potrafi być dzieckiem
  • Odpowiedz
powinieneś chlac wóde i chodzic na balety do remizy, wyrywac karyny po technikum fryzjerskim, by potem je zalac, wziac kredyt na 40lat na kawaleeke 20m kw. i żyć w polskim snie, a nie w gierki dla dzieci grac xd


@Shin pozwolę sobie zacytować @kiszczak

A Ty znów starasz się przekonać sam siebie, że życie stulejarza jest najlepszym z możliwych. Stary, natury nie oszukasz. Tańce godowe i przygody seksualne są częścią
  • Odpowiedz
@Tibiasz: ile zostało rat kredytu? a tak serio to nie rozumiem skąd ta spinka. Przecież @Shin nie napisał, że nie widzi świata poza graniem, ironicznie odpisał do Mirka, który sugerował mi, że zagranie dwóch meczy przed spaniem w wieku 27 lat to zła droga życiowa. Życie mam całkiem niezłe i granie w FIFĘ w żadnym wypadku nie jest patogenne. Serio. Nie bierz życia zbyt poważnie ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@FRIX1988: Ostatnio zassałem sobie CS:GO dla jaj. No przecież 15 lat temu "rzondziłem" na osiedlu w CS, więc uber pro skill! Pierwsza gra bez fraga, druga bez fraga...jak w trzeciej drużyna zaczęła vote żeby mnie wywalić to odinstalowałem! ()
  • Odpowiedz