Wpis z mikrobloga

@InsaneMaiden: Prawda jest taka, ze sam musialem 'wymusic' to wyznanie bo sama poczatkowo po prostu przestala odpowiadac ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale i tak respect. A jak to zrobilem? Po prostu zapytalem ;)

@Kimchi: Wlasnie to bardzo dziwne bo na randce wydawalo mi sie ze chciala sie od razu umowic na kolejna. Moze mi sie przewidzialo, albo zmienila zdanie pozniej? Nie wiem, nie znam sie.
  • Odpowiedz
@palmaero: nie ma sensu tego rozkminiac teraz cumplu, to juz jest sprawa zakonczona i trzeba isc dalej - fajnie ze nie spaliles mostu, jesli masz jakies jej znajome kolezanki/przyjaciolki to jest szansa, ze zarobisz dodatokwy plusik po tym jak psiapsiolki sobie poplotkuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz karynko, no nie bylo tej chemii, ale anon zareagowal spoko, jak prawdziwy facet
  • Odpowiedz
@Kimchi: Jeżeli jest spalony u niej to automatycznie jest spalony u wszystkich jej przyjaciółek:
-wiedzą o jego wadach, nawet jeżeli same je nie zauważyły to koleżanka je im wypunktowała
-duma, żadna nie będzie brała "gorszego typka" po swojej koleżance
  • Odpowiedz
@palmaero: > Wlasnie to bardzo dziwne bo na randce wydawalo mi sie ze chciala sie od razu umowic na kolejna. Moze mi sie przewidzialo, albo zmienila zdanie pozniej? Nie wiem, nie znam sie.
Stary, czasem kobity po prostu nie ogarniesz ;) Kiedyś też spotykałem się z jedną fajną dziołchą. Początki, ale mega zauroczenie, temat nam się kleił, podobne poczucie humoru, widać było po jej oczach i uśmiechu, że też się wkręciła.
  • Odpowiedz