Wpis z mikrobloga

Mirko to bastion normalności na wypoku. Jakakolwiek dyskusja jest tu w ogóle możliwa, bo nie da się #!$%@?ć minusami oponenta, a wiadomo co na głównej się #!$%@?. Wystarczy kilka minusów na początek, a dalej to już lawinowo idzie. Prędzej mi kaktus na #!$%@? wyrośnie niż na głównej pojawi się znalezisko przedstawiające rząd w złym świetle. #polityka #neuropa #4konserwy #neuropaforlife
  • 14
@wesoly_urolog: Znalezisko o tym,że Duda mimo obietnic nie wysłał do sejmu ustawy o kwocie wolnej od podatku.
Znalezisko o tym jak to wiceminister uważa,że trzeba wprowadzić składki zus od wszystkich umów.
Okazało się,ze w tym samym dniu Duda wysłał ustawę do sejmu,ale znalezisko weszło na główną.
@lucer: masz rację. Problem w proporcjach. Nawet jak rząd robi coś złego to wPolityce czy niezalezna poczytuje to im na korzyść, i tak samo na wypoku. Zadziwia mnie percepcja cześci wykopków, która będzie bronić nawet najbardziej absurdalnej decyzji rządu.
@piesogrodnika: Naprawdę ???? mówisz tutaj o normalności??? normalny rząd w którym 1 siedzi kiedy w jego sprawie toczą się postępowania w sadzie 2 idiota który twierdzi ze zamach był i zostaje ministrem Obrony chyba po to żeby wojnę z ruskimi wywołać serio TY mi k...wa mówisz o normalnym rządzie ???? 1 koordynator służb ucisku narodu 2 minister wojny, 3 minister niesprawiedliwości itd ja tu widzę tylko nadciągający burdel !!!!!.