Wpis z mikrobloga

@CountGrishnackh: Kupiłem, przesłuchałem już kilka razy i trochę jestem zawiedziony. Przed przybiciem płyty trafiłem na recenzję w stylu - 10/10, zachwyt, objawienie polskiej (?) sceny. Trochę za duży szum zrobili wokół tej płyty, to po pierwsze. Prawosławny bm i że (co jest prawdą) jako pierwsi taką konwencję przyjmują. No ale moim zdaniem nie wyczerpali tematu, liznęli tego klimatu ale prócz świetnego wydania nawet samego digipacka to niewiele miałem tam do zachwytu.
@Niepogadam: Hmm. mam odczucia dokładnie odwrotne. Im więcej słucham tym wydaje się lepsze. Mi sie wydaje, że proporcje są odpowiednie, BM okraszony prawosławnym sznytem. Czuć tą wschodniość, cerkiewność. Dobrze że nie wyczerpali tematu, bo nie byłoby co robić na kolejnych wydawnictwach :D
Osobiście nie mam większych zastrzeżeń, nie chcę rzucać 10/10 bo nie wiem jak brzmi ideał, więc 9,5/10
@CountGrishnackh: no mnie trochę zniesmaczyło to o czym "huczy" internet, że na wokalu prawdopodobnie jest


jako że w moim odczuciu muzyka się nie broni to ten fakt wbija trochę gwóźdź do trumny...albo przesadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)