Wpis z mikrobloga

To water please jak by powiedział Tusk :>


@Xanthia: To ty udowodnij, na jakiej podstawie stwierdzasz, że to mieszkanie w Warszawie.

Oświadczenie mówi jasno: "nieruchomość"* o wartości 100 tys złotych. Nie ma informacji ani gdzie ona się znajduje, ani jaki to rodzaj nieruchomości.

Zgodnie z art. 46 § 1 Kodeksu cywilnego (k.c.), „nieruchomościami są części powierzchni ziemskiej stanowiące odrębny przedmiot własności (grunty), jak również budynki trwale z gruntem związane lub
  • Odpowiedz
@Xanthia: Dla mnie tagi nie usprawiedliwiają kłamstwa i manipulacji, bo sam obrazek wygląda poważnie i nie sugeruje satyry.

To tak jakby ktoś zaczął wklejać takie obrazki z politykami PIS, sugerując im łamanie prawa i komentując "no przecież to heheszki, nic się nie stało".
  • Odpowiedz
@rzep: Pytaj autora tego demotywatora, ja po prostu wrzuciłam śmieszny obrazek. A poza tym wszyscy wiemy, że nie raz i nie dwadzieścia różnym politykom zdarzało się zaniżać wartość nieruchomości.
  • Odpowiedz
@Xanthia: Wrzucając obrazek pokazujesz, że popierasz co tam jest.

Powtarzasz kłamstwo, a jak wiemy "kłamstwo powtórzone odpowiednią ilość razy staje się prawdą".

Takie sianie podejrzeń i "niewinnych pytań" wobec niewinnych osób jest moralnie haniebne.
  • Odpowiedz
@Xanthia: A co? Masz dowody na to, że Petru zaniżył wartość nieruchomości? To idź do prokuratury. Bo jest niewinny.

Tak samo byłbym przeciwny rozpuszczaniu plotek o tym, że Kaczyński czy Korwin jest np. pedofilem - a przecież zgodnie z twoją opinią jako politycy nie mogą być "niewinni moralnie".
  • Odpowiedz
@ajuto00: Nie jestem za żadną partią, uważam natomiast, że wszyscy politycy to najgorsze moralne szambo tego świata. Może poza prawnikami.

@rzep: Odnosi się to także do Twojego komentarza i ma nadzieję, że wszystko wyjaśnia. Tutaj w obrazku można by podstawić zdjęcie dowolnego polityka. Zresztą ten mem jest parafrazą innego, brzmiącego mniej więcej tak:

Kupię mieszkanie w cenie wartości zadeklarowanej przez polityka.
  • Odpowiedz
Nie jestem za żadną partią, uważam natomiast, że wszyscy politycy to najgorsze moralne szambo tego świata. Może poza prawnikami.


@Xanthia: w takim razie dlaczego zniżasz się do ich poziomu i czynnie angażujesz się w polityczną przepychankę?
  • Odpowiedz