Wpis z mikrobloga

rozumiesz pytanie ?

@Storczycki: jasne, ale czy rozumiesz odpowiedź na nie?

Nie pytam sie po co kamerka tylko po co mniej niz fhd.

No więc po to by nagrywać sytuację na drodze dla policji, bez potrzeby podziwiania widoków
@Storczycki: widzisz. jakbym jezdzil tylko po miescie to by mi to bez roznicy było, ale rocznie robie motocyklem tyle co samochodem (20-25k) wiec potrzebuje mozliwie jak najdłuższego nagrywania w przyzwoitej jakosci :)
@Kick_Ass: z tym Xiaomi i FHD 60 fps to @przegryw69 kiedyś napisał coś takiego "mam YI, polecam! Jest tylko jedno małe ALE - przy 60fps obraz jest upscalowany do 1080p z jakiejś innej rozdzielczości, pewnie pomiędzy 720 a 1080. Dlatego jakość w 30fps jest o niebo lepsza niż 60."
@Kick_Ass: z tym Xiaomi i FHD 60 fps to @przegryw69 kiedyś napisał coś takiego "mam YI, polecam! Jest tylko jedno małe ALE - przy 60fps obraz jest upscalowany do 1080p z jakiejś innej rozdzielczości, pewnie pomiędzy 720 a 1080. Dlatego jakość w 30fps jest o niebo lepsza niż 60."


@Ostasz: @Kick_Ass
j.w.
Ale i tak polecam Xiaomi YI. Na plus cena, jakość wykonania i 60fps. No i od razu ze
@Jofiel: jak jedziesz 100km/h to różnica jest gigantyczna. Przy 30fps z uwagi na dużą dynamikę kadru, nie wszystko jest rejestrowane. Mogę wyciąć kawałek filmu z 30fps przy 90-100 i wystawić do oceny.