Wpis z mikrobloga

6 222 - 1 = 6 221

Tytuł: Metro 2033
Autor: Dmitry Glukhovsky
Gatunek: sf


Pierwsze co pomyślałam po przeczytaniu tej książki to... nareszcie koniec! Momentami zasypiałam, a z braku chęci, czytałam ją dość długo 1,5miesiąca! Wieje nudą na odległość. I chociaż lubię sf, to ta powieść wymęczyła mnie okrutnie.
#metro2033 #glukhovsky #metro

#bookmeter
butterfly - 6 222 - 1 = 6 221

Tytuł: Metro 2033
Autor: Dmitry Glukhovsky
Gatunek: ...

źródło: comment_Ma9o4h7bWFSWMpR9i7IDsOZRicRXNTNn.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@butterfly: przeczytałem tą książkę jak dopiero co wchodziła do Polski, jakoś 2009/2010. Od tamtej pory dzięki mojemu poleceniu przeczytało ją chyba z 10 osób, wliczając w to mojego różowego, tak, że później zasypiać sie bała.
Kompletnie #!$%@? nie rozumiem, jak takiej książce można wystawić ocenę 1/10. Przecież to godzi w godność człowieka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tyle akcji, prawie idealnie opisane życie w metrze, intrygująca fabuła...
  • Odpowiedz
@butterfly: też mi za bardzo nie podeszło, aczkolwiek 1 gwiazdka to zbyt surowa ocena, ponieważ trudno wrzucić ten tytuł do jednego worka z jakimiś całkowicie prostackimi książkami. W każdym razie, najbardziej chyba zawiodłam się z tego powodu, że Metro poleciła mi osoba, której gusta są z reguły zbieżne z moimi. Ale nie tym razem. :) Najbardziej przeszkadzały mi porównania do normalnego świata, co wydawało mi się miejscami zbyt naciągane i
  • Odpowiedz