Wpis z mikrobloga

#bukmacherka
Specjalnie dla tych, ktorzy chca niepopularne bety, bez gwarancji skutecznosci jak to specjalisci - 120% na wszystko - zachecam was do obserowania/udzielania sie pod tagiem #przegranetypy

Nie moge wam obiecac typow codziennie w ilosci 10, czy cos, ale gwarantuje dobra zabawe. Bede podawal typy jako single, a jak gram to tez dam znac.

Nie wchodzcie w typy All-in, tylko rozsadnie - kto ile chce. Dla mnie to zabawa, skutecznosc typow to ok 50% przy kursach od 1,5 do 6. Najwiekszy jaki mi siadl to ostatnio live Everton z Bournemouth. Staram sie nie grac czegos, co kazdy moze postawic.

Wiec startujemy! Zapiete pasy? Skarpeta na mamone gotowa? To daje (skopiowany z mojego wczesniejszego mirko):

Floriana - Hibernians 2 @1,7
Saint Patrick - Gzira o2,5 @1,5
St venera - Gharghur o2,5 @1,55
Pieta - Zejtun 1 @1,44
Rabat Ajax - Fc St Julians o2,5 @1,7

gram na jednym kuponie ( ͜͡ʖ ͡€)

Wszystko z Malty.

Dlaczego tak? Ogladalem bardzo czesto mecze na tej malej wysepce i powiem Wam tak: czesto wyniki hokejowe padaja, troche jak polprofesjonalny orlik. Temu kuponowi daje 40% szansy, bo kazdy wie jak jest i jak przy 5 typach. Pojedynczo i singlowo daje nawet 80%.

Boje sie o Hibernians bo mimo tego ze ostatnio poszli na mistrza, to jednak w tym sezonie troche ich cos blokuje, ale no na Malcie mecze wyjazdowe sa niemalze jak domowe, wiec bez spiny powinni wkulac te 2-3 gole.
Wszystkie overy to mecze druzyn, powiedzmy, profesjonalnych (jak na maltanskie warunki) z druzynami z osiedla. Obrona sie nie liczy, pala i do przodu.
Pieta radzi sobie calkiem niezle, mysle ze tutaj spokojnie wygraja i ich kibice sa smieszni :D

Niech kurs bedzie z Wami i dolary na koncie
  • 43
@mordzia: Presja na moich plecach. Oby dobry poczatek, wtedy mirko sie zleca i beda wchodzic All-in. A potem sie zdziwia. Jak nie wejdzie, to wiem ze na tagu poleca ladne slowa, mirki sie odwroca i bedzie jak zwykle - zbesztanie jak Kuzniara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest ciezki kawal chleba i oby moje sugerowanie nie oznaczalo dla nikogo - bo mirek o nazwie powiedzial 'beda miliony',
@goldenguti: Nie obrazaj tych pro ludzi, 15k na jednym kuponie. Oni pewnie lepiej graja niz ja, ja sie nie wtracam. Dla mnie licza sie emocje, a utrzymuje sie z pracy - jak cos wchodzi, to euforia, jak nie wchodzi to smutek i bigos poza garem. W kazdym razie: jedziemy :)
@milvanb: Spokojnie :). Ja generalnie nie gram sam piłki bo mimo, że uwielbiam ten sport to zupełnie nie mam głowy do obstawiania tego, według mnie to zdradziecki sport do grania :D. Ale podoba mi się to jak piszesz, grasz na luzie i to jest fajne :). W weekend podrzucę typy na narciarstwo alpejskie, też do zagrania na drobne :).
Pozdrówki!
@goldenguti: do szanownego @mudkipz to mi brakuje tak duzo, ze nawet nie mam startu. Jego typy sa lepsze od moich, a w tasiemkach to juz w ogole. No i do tego mordka daje takie koniki, ze czasami jestes na granicy miliardow. Ja jestem zwyklym graczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goldenguti: chyba nigdy nie,spotkalem kogos, kto betuje totalnie w ciemno. Kazdy zawsze jakos analizuje, no chyba ze to tasiemki od mudkipa :) a durne teksty masz racje. Najlepsza kest frustracja i wyladowywanie zlosci na mirku, ktory podaje bety. Jakby to byla jego i jakby to on specjalnie nie chcoal wygrac( ͡° ͜ʖ ͡°)