Wpis z mikrobloga

@dzolnij: też tak patrzyłem przed chwilą, Niemcy, Anglia, Austria podobnie miały. Ale wszyscy odbili się we wrześniu. Nasza giełda się odbić nie może.
Jestem człowiekiem wybitnie anty-PO, ale @Ripper ma rację. Od wyborów już minęło trochę czasu, a nie mamy konkretów, co PIS chce zmieniać w gospodarce. Tylko awantura o TK i 500zł na dziecko.
@sa7o: i wegry odbily
a to do nich mozemy sie gieldowo porownywac, a nie do krajow rozwinietych przez Ciebie wymienionych

wg mnie nie odbijamy my, bo mamy slaba gielde, przede wszystkim po ofe, trzeba pamietac, ze poza samym zabraniem obligacji wprowadzono takze suwak i powoli ofe musza wyprzedawac akcje
do tego sklad indeksu wig20 - glownie banki (podatek, franki), energetyka (pomoc w ratowaniu kopaln, ewentualne obostrzenia klimatyczne); kghm (dolujaca miedz)

bardzo
@Ripper: polecam wykres z roku 2007 jak PLAtfusiarnia przejeła władze. Wywołali kryzy światowy demolując gospodarke grecji i Hiszpani i doprowadzając do upadku LEhman Brothers
Dzisiejszy spadki to tylko Ciąg dalszy kolejnego trendu zapoczątkowanego za PO ale gdzieby leming lewacki znał sięi miałpojęcia o rynkach kapitałowych i gospodarce ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz
źródło: comment_DQOtkwUazAXJUxSGv60hogf16u5MIctm.jpg
@jack-lumberjack: taaak Polska jest w 100% odizolowana od reszty świata; nie handlujemy, nie mamy spółek w innych krajach a te u nas.. Nasze spółki nie mają udziału na zagranicznych giełdach i nikt nie ma udziałów u nas. System bankowy to my też mamy odizolowany.. Kryzys nie miał prawa na nas oddziaływać. Gratuluję logiki.