Wpis z mikrobloga

@xOlcia: Pamiętam jak z byłem ze znajomymi w wakacje na Krymie w 2013. Jak wiadomo bieda piszczy. Wracaliśmy wieczorem z plaży oddalonej o kilka km od hotelu. Chcieliśmy jechać autobusem ale kolejka do niego liczyła ponad 50 osób, upał jak nie wiem. No to trudno, jedziemy taxi... stało kilka kierowców, wybraliśmy najlepszy wóz żeby klima była i wsiadamy. Nigdy nie zapomnę wzroku tych osób w kolejce do autobusu, który swoją drogą
  • Odpowiedz
Ciekawsze jest to że że jak idziesz (np. obok przystanku) i spojrzysz się na kogoś kto stoi i się na ciebie gapi to ta osoba nie opuszcza wzroku tylko dalej się gapi, natomiast jak stoisz na przystanku i spojrzysz się na kogoś kto też stoi i się na ciebie gapi to ta osoba pierwsza spuszcza wzrok.
  • Odpowiedz
@kinlej: Wie, że walka o miejsce siedzące będzie ciężka, więc zaczyna niszczyć cie psychicznie, żebyś wiedział, że masz do czynienia z #!$%@? mistrzem zajmowania miejsc siedzących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie mam tak, ale jak stoję obok przystanku i mam ochotę zapalić to się zawsze przed tym waham, bo wiem, że jak go tylko odpalę, to autobus najedzie wczesniej
  • Odpowiedz
@xOlcia: hejtowana za pokazmorde jako zielonka, a teraz drugi wpis z ilością plusów o której ja mogę tylko pomarzyć. Tak trzymać! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kinlej: Ciekawe, podświadomy instynkt bronienia terytorium przed obcymi oraz instynkt unikania konfliktu z osobnikami dzielącymi terytorium ?
  • Odpowiedz