Wpis z mikrobloga

Dziękuję z całego serducha....najgorsze jest to ,że czas mnie goni...mamy 9 tygodni,ale wierzę w dobrych ludzi,tylko ta Fundacja mnie dobija-bardzo długo księgują wpłaty.
A TY Łukasz jesteś przekonany,że wyleczą Ciebie w Częstochowie?przecież poddajesz się eksperymentowi,nie wiesz jak to będzie????ale zyczę,Tobie,żeby się udało!!!
@mateusz-gerwazik: A nie widać efektów? Ja Cie ostrzegam a Ty biezesz temat jak atak? Troche dłużej żyje na tym świecie i wiecej wiem. Pomogło Ci jak Ci zrobili operacje ściegien achillesa? Masz tą samą odmiane co ja. Znam dobrze Twoją sytuacje kiedys duzo gadalem z Twoją mama ale jak zobaczylem podejscie mialem dość kontakt urwałem. W tym wieku powinieneś chodzić. Nad tym co robią mi czuwa komisja bioetyczna i glowny inspektor
Ja chodzę...i po schodach wchodzę...wszystko wokół siebie robię sam...więc dziękuję za komentarz,tak po operacji Achillesa pomogło i to bardzo,nie mam zadnych przykurczy.Bardzo nieładnie,że tak atakujesz,nie martw się ludzie Tobie pomogą uzbierac całą sumę...a takim zachowaniem dajesz do zrozumienia,że mnie powinni olać.Dziękuję...
@mateusz-gerwazik: wydaje mi sie, ze zle rozumiesz Łukasza. Dlaczego uwazasz, ze mialby Ci zle radzić, źle życzyć i nastawiac ludzi przeciw Tobie? Czasem w życiu trzeba posluchac ludzi juz doswiadczonych problemem. Jesli widzisz, że Łukaszowi pomaga to pogadaj z nim na priv, zdobadz namiary na lepsza fundacje, skoro do dzialania swojej masz objekcje.