Wpis z mikrobloga

@mateusz-gerwazik: Mateusz, wątpię by Łukasz źle Ci życzył. Co do akcji charytatywnej, fajnie by było gdyby była możliwość zautomatyzowania pomocy, tak jak to ma miejsce na siepomaga - kilka kliknięć i od razu "wypluwa" człowieka do strony bankowej, gdzie należy tylko potwierdzić przelew. Internauci są za leniwi by wklepać samemu dane i wysłać, zabrzmi głupio, ale to marnowanie czasu w sieci.
  • Odpowiedz
@UkaszPe: @mateusz-gerwazik: Znam pacjentów doktora Krochalskiego i nie mam pojęcia o czym mówisz, mówiąc że komórki nie pomagają chorym ludziom. Był kiedyś w klinice pacjent chyba z taką samą chorobą jak wy, nie mógł chodzić i seplenił. Po zabiegu i rehabilitacji wyszedł praktycznie lekko wspomagając się kulami i mówiąc o wiele lepiej niż wtedy :P Nie chce tu robić reklamy doktorowi, ale komórki czynią cuda i czynić będą :P
  • Odpowiedz
@pjotregg: Chetnie bym poznał tą osobę. Bylem przeciez tam na konsultacji i odniosłem wrazenie zresztą nie tylko ja ze wiedza nt.dystrofii jest mizerna wrecz pani Ela sugerowala mi ze moja choroba to efekt lenistwa!! Ze nsjwazniejsza jest mocns rehabilitacja. Mocna reha przy dystrofii? Nie msm pytań. Komorki tamte pomogą tylko osobom z urazami.
  • Odpowiedz
@pjotregg: Nie zakładałem żadnej blokady, ale jeśli taka jest jak ją zdjąć?. Mateusz jeśli tak bardzo chcesz jechać do Łodzi i zbierać na to pieniążki załóż sobie zbiórkę na zrzutka.pl tak będzie najszybciej bo na siepomaga musisz mieć kosztorys. Myślisz że chce dla Ciebie źle??? Jak tak to jesteś w błędzie. Więcej się nie mieszam skoro odbierasz to jako atak z mojej strony. zawsze uważałem że osoby chore powinny się wspierać
  • Odpowiedz
@UkaszPe: To nie pomysł pana marka, żeby pudzian szedł do takich programów tylko ludzi którzy ten program tworzą :P A co do odblokowania wiadomości to w ustawianiach musisz pogrzebać. Jak nie znajdziesz to po prostu napisz i jutro się odezwę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Chjawej1050: Domyśliłem się że sam tego nie pisze, ale już nie chciałem nic mówić. Jak już pisałem serce mi pęka jak widze co z chłopakiem robią, zero zastanowienia tylko pakują go tam gdzie nie trzeba jak chociażby operacja ściegien achillesa gdzie pakują nogi na ok 6 tyg w gips a potem dziwne ze nie mozna chodzić. Ja dzięki temu ze sie nie zgodziłem moglem chodzić 10 lat dłużej i żadnych przykurczy
  • Odpowiedz
Ale Wy jestescie zli ludzie,szczegolnie łukasz,to Ty udajesz bogacza a sam błagasz o pieniądze,mogłeś sprzedać Bmw którym się chwalisz.Od mojej rodziny się odczep człowieku!!!!
z kimkolwiek nie piszesz,to krytykujesz łódz.Moi rodzice zrobili wszystko,zeby mi pomóc....gówno o mnie wiesz,nie byłem w gipsie 6 tyg.tylko tydzien i cwiczyłem ta operacja była to stopa konsko szpotawa a nie achillesy...więc czlowieku odczep się!!!!!!!!!!!!! Dziwię się ,że Tobie ludzie pomogli-jestes strasznie zarozumiały,gdziekolwioek sie właczasz do rozmowy to
  • Odpowiedz
@mateusz-gerwazik: takim zachowaniem nikogo nie zachęcisz do przelania chociażby złotówki na twoją pomoc... Człowiek ma większe doświadczenie od Ciebie z tą chorobą i stara Ci się doradzić, nie atakuje ani nic a ty mówisz takie rzeczy. Życzę Ci jak najlepiej ale zmień swoje zachowanie i podejście do @UkaszPe
  • Odpowiedz
@mateusz-gerwazik: Krzyk rozpaczy. Ty nie chcesz by Ci ktoś pomógł, w tym leży Twój problem, albo problem Twojej mamy. Zakładasz nowe konto, nie masz żadnych innych wpisów, prosisz o pomoc, ktoś doświadczony dzieli się informacją, któremu wpłacali po tysiąc złotych nawet i masz czelność wyzywać kogokolwiek od złych ludzi? My Ciebie nie znamy, a Ty nas znasz? Sorry, ale przeczytaj jeszcze raz swoją konwersację i ton wypowiedzi i tylko debil, skończony
  • Odpowiedz