Wpis z mikrobloga

Tylko drogawe ciut te grzałki (TFV 4), zwłaszcza jakby chcieć kilka wypróbować.
..ale chyba nie doczekam się atomizera z tańszymi grzałkami od ~10zł.
@Hyakinthos: mam, nawet kilka, co nie zmienia faktu, że jeśli by były sensowne jakościowo/cenowo grzałki to bym chętnie odpuścił sobie kręcenie grzałek za te kilka zł :)
@maur: ja póki co się bawię ijustem2 i gotowymi grzałkami do niego, 7,9zł kanthal 9,4 ni200
zasilanie to evic. w sumie miał być to parownik na chwilę, ale posprzedawałem prawie wszystko co miałem i tylko czekam na goblina mini, póki co polecam, zobaczymy później czy goblin będzie lepszy (na bank mniej praktyczny). tym bardziej, że parownik na jakiejś grupie kupie/sprzedam/zamienię ogarniesz za 30zł.
@maur: @Hyakinthos: @beaverr: Ja tam bawiłem się ostatnio niklem i jak dla mnie to porażka na maksa, smak płytki, zimna chmurka, jakaś taka nijaka i mało wilgotna. Dymi owszem, ale to tak jakbym samą parę wypuszczał. Może ja jestem tylko takim lujem co palę na 90W i 0,1 dual setach :D. Chmurka musi być ciepła, a drip parzyć w usta ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Smooke_pl: ja #!$%@?łem swojego smoka więc przestałem korzystać z tc xD teraz stick 100, nie ma wodotrysków ale w sumie i tak praktycznie tylko na dripperze jadę.

btw właśnie się wybieram do radomskiego smooke po aromaty, będziem robić tygrysią krew ( ͡º ͜ʖ͡º)
@beaverr: @Smooke_pl:
Bo nikiel to największe gówno, sklepy nie powinny tego sprzedawać;) jak naprawdę chcecie TC, to spróbujcie na drucie tytanowym albo stalowym. Robiłem grzałki na ni200/Kanthalu/Ti/SS(z ss dopiero zaczynam) i sklasyfikował bym je tak:
Smak:
1. Ti
2. Kanthal
3. SS
4. ni200

łatwość robienia setupu:
1. SS
2. Kanthal/TI
4. ni200

Możliwości:
1. SS(TC/WW)
2. Kanthal
3. Ti
4. ni200