Wpis z mikrobloga

@lizakoo: A co mają się pytać? Bez bólu dupy, pytanie czy dużo zjadłeś jest podobne do tego czy się wyspałeś bo wiadomo sen i szama to podstawa i jak dużo jednego i drugiego to człowiek szczęśliwy. A o prezenty to się w szkole pytają w pracy tak nie ma więc wyluzuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kelemele: akurat bardziej mi o te prezenty chodzi, a mówicie o jedzeniu. No spoko w sumie nie mam większych problemów z tym pytaniem, ale chyba bardziej warto zapytać "jak minął czas z rodzinką czy dziećmi?" IMO lepsze to niż pytanie czy zeżarłeś całą miskę makówek
@lizakoo: Bo jednak w święta przychodzi ten "mikołaj" a do rodziców można jechać na imieniny, urodziny, przy niedzieli, wtorku, w dzień strażaka itd. a mikołaj przychodzi w ten jeden dzień
@Kelemele: przychodzi Mikołaj w Mikołajki. w Boże Narodzenie rodzi się dzieciątko. nigdzie oprócz w reklamach nie widziałem żeby trzeba kupić coś ludziom. Sam od kilku lat mówię żeby mi nic nikt nie kupował i w sumie też się #!$%@?ą na mnie, bo jak mogę nic nie chcieć na święta. spaczone mózgi
@lizakoo: i dlatego ja zawsze mówię każdemu - nie lubię prezentów. chcesz mi coś dać? zrób prezent sam, a też sam dla ciebie zrobię prezent. nie szanuję prezentów kupnych.