Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, potrzebuję porady. Przeprowadziłem się niedawno do Gdańska i mam potrzebę powałęsania się piechotką po okolicy, tak, żeby z Wrzeszcza rano wyjść a wrócić pod wieczór, przy okazji posiedzieć z piwkiem w jakimś ciekawym miejscu troszkę. Mam dosyć szybkie tempo marszu, nie lubię się wlec. Znacie takie miejsca w okolicach Trójmiasta, do których warto się wybrać?
#gdansk #trojmiasto #pieszawycieczka
  • 14
@AnsuzSowilo: Już próbowałem kiedyś za studenckich lat, 5/10, trochę wrażeń było, dało radę, teraz trochę więcej drzewek i pagórków. No i błotka w obecnych warunkach.
@Fevx: jeśli nigdzie jeszcze nie byłeś, to idź nad morze. dojdziesz do plaży, to chodnikiem obok (tylko nie ścieżką rowerową) przejdź się do sopotu, a jak lubisz duzo chodzić to idź dalej, aż dojdizesz do Gdyni do klifów. wrócisz albo również z buta, albo SKM-ką.
@Fevx: Łaziłem trochę po Lęborskich lasach i szczerze, to wolę je niż Trojmiejskie. Jest dużo spokojniej, mniej ludzi i widoki są lepsze. Moje ulubione miejsce, to Dąb Świętopełk w Krępkowicach. Autostopem do Lbk, poczmychać po lasach i powrót tak samo. A jeśli chodzi o jeszcze bardziej w stronę Kaszub, to polecam Kaszuby ( ͡° ͜ʖ ͡°)