Wpis z mikrobloga

#strzelnica #bron #wdrodzedopozwolenia

Póki co pod kątem komfortu i celnosci XDM > CZ > Glock. Ten ostatni dla mnie mało poreczny, CZ fajna, ale jednak brakuje do ideału, a XDM jest swietny. Jak nie trafiam z XDM to wiem dokładnie dlaczego. A jak sie skupiam i zagrzeje rece to nawet samo centrum trafiam ;)

Wie ktos na czym cwiczyc plynnosc w naciskaniu spustu? Pistolet na kulki?;P

Ostatnia tarcza z dzisiaj:
h.....n - #strzelnica #bron #wdrodzedopozwolenia

Póki co pod kątem komfortu i celnos...

źródło: comment_z0aqbBQrJMfMrYZqtOMoxlabr3Xz6EuV.jpg

Pobierz
  • 21
@hajen: no i jak to jest z tym stwierdzeniem że Polacy nie są przyzwyczajeni do broni palnej i znając ich charakter pierwsze co by zrobili mając dostęp do broni to powystrzelali by pół osiedla na ulicy, nie masz ochoty przypadkiem wziąć tego glocka i wyeliminować chociażby personel strzelnicy?
no i jak to jest z tym stwierdzeniem że Polacy nie są przyzwyczajeni do broni palnej i znając ich charakter pierwsze co by zrobili mając dostęp do broni to powystrzelali by pół osiedla na ulicy, nie masz ochoty przypadkiem wziąć tego glocka i wyeliminować chociażby personel strzelnicy?


@cruc: gówno prawda, żeby wymierzyć do człowieka to trzeba nie mieć flaków tak sao nie zamachniesz się nożem na nikogo.
@hajen: Musisz tak zsynchronizować zwolnienie kurka, by następny strzał był kompensowany przez powrót ręki do pierwotnej pozycji do strzału. W sensie

strzelasz
odrzut
ręką próbujesz kompensować odrzut i zanim powrócisz do pozycji wyjściowej naciskasz jeszcze raz

Trudne, ale po 100 pociskach wychodzi :)
@cruc: oczywiście, ze mam, co to za durne pytanie xD

@ppqa: na razie jestem zawieszony w przestrzeni, nie wiem jak mozna mnie okreslic. Rekrut? Adept? Zapłaciłem 100zł wpisowego, zeby moc zaczac oficjalnie trenowac. Kazdy trening mam odnotowany i po 12 treningach i oplaceniu skladki rocznej bede juz chyba członkiem klubu. Wtedy już z górki :)

@MercedesBenizPolska: połowa tego :) z CZ mialem lepsze wyniki, ale nie czulem przelozenia, jakbym
na razie jestem zawieszony w przestrzeni, nie wiem jak mozna mnie okreslic. Rekrut? Adept? Zapłaciłem 100zł wpisowego, zeby moc zaczac oficjalnie trenowac. Kazdy trening mam odnotowany i po 12 treningach i oplaceniu skladki rocznej bede juz chyba członkiem klubu. Wtedy już z górki


@hajen: Ok, czyli staż na ZKS :)

Ile strzelań już masz z głowy?
@hajen: Każda broń, a w zasadzie, każdy egzemplarz broni jest inaczej czuły i ma inny skok kurka. Musisz wyczuć gdzie masz spodziewać się oporu.

Dlatego #!$%@? chcę mieć swoją broń.

Ale to to #!$%@?. Miałem tak wyruchanego Glocka, że zamiast odrzucać łuski na bok rzucał nimi dookoła. Raz łuska wpadła mi za okulary parząc mi policzek.
Od tamtej pory ten egzemplarz był wycofany ze strzelania na strzelnicy
@kamil_zdun: no wlasna bron to fajna sprawa. Ja postrzelam ze wszystkiego co maja z krotkiej, a potem sobie ogarne, co mnie kreci najbardziej.

A co do glocka - jeśli strzelasz na ZKS, to chyba chowają go tylko jak przychodzisz xD. Moje pierwsze strzelanie z glockiem to łuski w łeb i w kaptur, pomijam zacięcia. Ale tak to jest, jak wiara tylko z glocka chce strzelac ;) Dla mnie ta bron jest
@hajen: pff, jak lubisz broń to powinno Ci się śpieszyć, żeby jak najszybciej mieć własną :P
Ja się starałem urwać każdy możliwy dzień...

A tak serio to na 85% w kwietniu będzie egzamin na patent na ZKS-sie, więc warto móc do niego podejść.