Wpis z mikrobloga

Dzien dobry Mirki, przychodze do Was z wielkim dylematem.
Myjnia automatyczna czy ręczna? Po wczorajszej podrozy Krakow-Warszawa moj bialy samochod jest po prostu czarny, na dodatek lepiący(nie wiem co oni maja w tym powietrzu w Krakowie) i w sumie nie mam pojecia czy dam rade sama umyc tak brudny samochod na ręcznej. Czy automatyczna rzeczywiscie bardzo rysuje lakier? Czy to tylko taki samochodowy MIT?
#motoryzacja
  • 19
@Noelia: ewentualnie daj komuś do umycia... u mnie "na dzielni" mycie samochodu w ręcznej kosztuje 40pln, a to jednak dość droga okolica, a myjka jest w garażu centrum handlowego/biurowców :) obok pracy na zadupiu myją już chyba za 25 pln...
@Noelia: 40pln to płacę jak go trzeba opitolić na szybko bo się zabrudził :) zdarza mi się zapłacić dużo dużo więcej za porządne mycie... nie mówiąc już o dobrym wosku, ceramice czy gruntownym odświeżeniu lakieru :)
@Noelia: nigdy nie słyszałaś o myciu ręcznym samochodu? :) czy o myjniach ręcznych gdzie płacisz za to jakiemuś nieszczęśnikowi? czy może o takich typkach co wpadają do ciebie i myją ci w garażu lub na podwórku samochód? :)
@Noelia: W automat się nie baw. Bezdotykowe są spoko ale to jak się przemywa auto co tydzień, z dużym brudem sobie nie poradzą. Najlepiej jechać na dobrej jakości ręczną, to będzie sporo kosztować ale masz pewność, że sobie ooradzą z brudem i nie porysują lakieru.
@Noelia: Ale dasz komuś do mycia w tej ręcznej? Bo wiesz mozna tez za 10zl umyc to pod domem. Ale jak mieszkasz w bloku to się nie da. Gąbkę do auta kupisz w pierwszym lepszym markecie za 2-3zł. Albo lepszą za 10 .