Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mno kompot #rocketmirki bo wreszcie wyszedłem z unranked do bronza w 2v2 xD Ile się namęczyłem to ja nie.
Chyba najgorsza rzecz w tej grze, to brak komunikacji. Nie mam za bardzo z kim grać, to mam w teamie randoma, a przeciw w 95% jest party, i w wiekszosci ci ludzie sie komunikują przez skype/ts. Z randomem co najwyżej przez quick text chat, ale ja nie pamietam wszystkich komend żeby nimi spamować, juz nie mówiąc ze niektórzy nawet nie czytają tego chatu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc jak ktoś sie domyśli żeby zcentrować czy dobić to już cud.
I zastanawiam sie czy nie kupić pada do tej gry. Narazie gram na klawie, ale ta gra niby pod pady jest zrobiona, to może będzie jakaś różnica. Na czym wy gracie?
#rocketleague
  • 6
@Kafarov: No jest czat głosowy, ale prawie nikt nie używa. A jak juz sie zdarzy, to nie idzie zrozumieć. Każdy w swoim jezyku, i do tego tragiczna jakość.
@Izeer: bierz pada i się nie zastanawiaj. Jak już go ogarniesz to odezwij się, umówimy się na TSa i zobaczymy co da się zrobić. Mój poziom to silver II.
@Tuly: @drCox: W sumie to w fife pół życia grałem na klawie xD
Zastanawiam się czy jest to jakaś realna różnica, czy tylko kwestia przyzwyczajenia? Widziałem na gameplayach jak niektórzy gracze jakoś szybciej skręcali, ale bez tego poślizgu, a mój robi duże kręgi chyba że ze slidem.