Wpis z mikrobloga

@Turbowin: Farma golda stary :) Dlatego jak chcesz np. przetestować deck to lepiej iść ryzykować na rankedy aniżeli grać na casualu (W sumie do tego ten tryb powinien służyć a jest niestety na odwrót). Na rankedach spotkasz control decki, aggro etc. etc. Na casualu natomiast 90% decków to bardzo szybkie aggro decki - tylko po to aby nabić 100g z winów dziennie i wyłączyć grę :)
@xarn007: I to jest niestety smutne, że casual nie jest tym czym miał być, choć testowanie na rankedach to fajna opcja, bo jeśli deck jest dziwny i ma szansę na wygraną to może wygrać elementem zaskoczenia.
@elcezet: Łapię że farma golda, ale przynajmniej ja grając deckami totalnie pod aggro nie odczuwam żadnej przyjemności. Cóż, ile ludzi tyle opinii.
@Turbowin: Ale wiesz, jednak łapię się frustracje jak testujesz jeden deck, potem drugi, trzeci i zaczynałeś z 5 rangi a kończysz na 9 :D Najlepiej to testować wg. mnie na rankedach gdy masz juz wbitą legendę. Niestety nie znam tego uczucia haha :D
@xarn007: Ja lubię testować tam decki odkąd się dowiedziałem że skrzynka na koniec sezonu jest za najwyższą rangę jaką miałeś, a nie za tą z którą skończyłeś. Wbijam jakiś "milestone" i później się bawię :D