Wpis z mikrobloga

-Główne religie w Indiach: Hinduizm i Buddyzm.


@Roszp: :D W Indiach jest niecałe 80% hinduistów, 14% muzułmanów, 2.5% chrześcijan i niecałe 0.8% buddystów.
  • Odpowiedz
@Roszp: Ale ja się nie czepiam tematu, ale tego że gadasz głupoty. No nie wiesz nic o Indiach, to użyj tego Google przez 10 sekund zanim wyślesz komentarz.
  • Odpowiedz
tego że gadasz głupoty. No nie wiesz nic o Indiach, to użyj tego Google przez 10 sekund zanim wyślesz komentarz.


@wolodia: Kyrie, poświęciłeś 3 sekundy na googlowaniu i już jesteś magistrem indologii xDD
Pomyliłem się z Buddyzmem i nie przeczę, ale Hinduizm to nadal 80%, jak sam napisałeś, więc o co Ci mirku chodzi, skoro moje twierdzenie nadal jest prawdziwe ʕʔ
  • Odpowiedz
@Roszp: :D Krótkie podsumowanie: piszesz głupoty, a gdy ktoś Ci zwróci uwagę to się wielce urażasz i idziesz w obelgi zamiast przyznać się do błędu.
  • Odpowiedz
Jeśli mamy wybierać między "parę osób dostanie w mordę od sebixa", a "setka trupów, bo Ahmed chce swoje rodzynki od Allaha" to chyba wolę tą pierwszą wersję.


@bluehawaii91: A co mają wspólnego hindusi z Allahem? xd
Jesteś jak typowy, mentalny seba, który nie odróżnia jednej religii od drugiej, ważne, że koleś jest czarny więc można mu prewencyjnie w--------ć.
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: tęcza w awatarze nie obliguje do nie używania mózgu, nie pisał, że komukolwiek można w--------ć tylko, że jeśli już ma być przestępczość to niech będą to pobicia a nie masowe zabójstwa. Pewnie było to odnośnie tego, że bez problemu można zmienić kraj zamieszkania i wybrać poniekąd rodzaj przestępczości na jaką człowiek jest narażony. Może jeszcze nie wiesz ale nie da się znieść ksenofobii ustawą, po prostu taki mamy klimat,
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: a co ma wspólnego biały ateista i biały katolik? To, że obaj mogą bardzo łatwo zostać ofiarami jakiegoś religijnego p----a. Tylko Seba co najwyżej da oklep, a nie zastrzeli. jak to niedawno pewni nie biali, nie katoliccy, a właśnie wyznawcy religii pokoju bez klamek pokazali, strzelając do "niewiernych". To chciałem przekazać - zakres strat jakie jest w stanie wykonać Seba z Matim, a jakie Ahmed z Kałasznikowem.

I gdzie
  • Odpowiedz
@SirBlake: i co w tym dziwnego? szansa na zostanie ofiarą ataku terrorystycznego jest mikroskopijna (łazienka jest bardziej niebezpieczna od islamskiego terrorysty). za to bycie ofiarą polaka-patrioty to kwestia wyjscia wieczorem na miasto i odrobiny pecha, czyli znacznie większa niż terroryzmu
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: Widać dalej nie zrozumiałeś. Artykuł dotyczy hindusa, podkreślam HINDUSA.
Ty jako pierwszy w komentarzu wyżej zacząłeś o "tolerancyjnym zachodzie", "Ahmedzie, który chce swoje rodzynki od Allaha", "wpuszczaniu terrorystów z fałszywymi danymi" i "atakach terrorystycznych". Nie przypominam sobie, żeby ostatnio jacyś nielegalni imigranci z Indii urządzili zamach terrorystyczny w europie, może mnie uświadomisz?
Jeżeli w temacie o pobitym w Polsce hindusie wyjeżdżasz z argumentami o ISIS i zamachach w Paryżu
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: k------ć

Myślisz że Seba podszedł i zapytał "Przepraszam czy jest PAN Hindusem czy Pakistańczykiem?"? A następnie jeszcze zapytał o to czy przypadkiem nie jest buddystą i jak się zapatruje na wprowadzenie prawa Sharia w Polsce i następnie wyzwał go na pojedynek.

Sorry, ale każdy cudzoziemiec ma nieprzyjemności od miejscowych dresow. Tak samo mialbym kłopoty gdybym się zapuścił w jakieś dziwne getta w USA czy jakieś zakamarki Chin. Ograniczeni umysłowo
  • Odpowiedz
@6c6f67696e:

ilość muzułmańskich ataków terrorystycznych w Polsce = 0

ilość ataków na osoby nie wyglądających na Polaków > 0


Ta, ale np cyganie robia straszny syf, zebraja, kradna, chleja, zachowuja sie jak bydlo, ciagna pieniadze od polskiego podatnika. Mysle ze niektorym sie nalezy. Gdy widzisz dresa "narodowca" ktory tak sie zachowuje, pewnie tez zyczysz
  • Odpowiedz