Wpis z mikrobloga

Zwęszona okazyja, tanio chuwi hi8 na ali

46,50$

jak coś to te ze screen protectorem o 25cent droższe, ale więcej w magazynie jak coś (tych najtańszych już ze 30 zostało, a z folią 9 tysięcy :>)

http://www.aliexpress.com/item/CHUWI-HI8-Dual-Boot-Android-4-4-Window8-1-IPS-8-0-Inch-1920-1200-Z3736F/32404202301.html?spm=2114.01020208.3.1.wLF1Uo&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_6

#chuwi #cebuladeals #tablet #tanio #promocja #china
  • 362
Swoją drogą jeśli ktoś za sławnego chuwi zapłacił z kuponem 6$ od ali, to jeśli pingpong nie wyśle (a nie wyśle) () kupon przepada? czy ali zwraca kupon z anulowanej transakcji?
@krd1: tak myślałem, dzięki
@pawel0414: ale co ci da czekanie, jak w ciągu kilku dni sprzedawca go nie wyśle, ali automatycznie zwraca kasę?
No chyba, że chcesz się z nim jakoś dogadać, ale raczej to się nie uda
@xylorinn: @pawel0414:
Dupa, gościu nie wyśle bo błąd systemu i tyle,

Dear buyer,

Sorry for the trouble.

We can not ship this item out with the discounted price as the price was set by the system wrongly.Hope you could understand.Could you please cancel this order with other reasons first? We will do it better in the future.

Waiting for your reply.

Best regards.


Najgorsze jest to gdyby nie ten frajer,
@Woyto:
@cris21:
@xylorinn:
@pawel0414: Mi wysłał taką wiadomość :
Chyba nici z tego tableta :/
"Dear buyer,

Thanks for your email.

Really sorry, as for this item, we can not give you the discount. We have a very strict quality controlling system which promises that all the products we sold are always of the best quality. This is our best price.Hope you could understand.We can not ship this
Aż specjalnie konto założyłem, bo dzięki Wam się dowiedziałem o tej, mam nadzieję niewątpliwej okazji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jednakwiecejniz14sekund @cris21 Mi również wysłał. Napisałem, że stracę na przewalutowaniu; dupa, a nie ponad 10h pomyłka; wystawił na banggood taniej, to niech wyśle w takiej cenie za jaką kupiłem; postraszyłem feedbackiem i mailem do Aliexpress opisującym praktyki dot. pozycjonowania w wyszukiwarce.

@pawel0414 Mam podobny, przy czym ostatni znak to