Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale

Dodano duplikat a pelikany go wykopują... i tak szukam w czeluściach wykopa oryginału co bym mógł z czystym sumieniem uwalić łopatą a znajduje same epickie wykopy sprzed kilku lat.

Czemu już nikt nie dodaje tych pięknych wykopów nawiązujących do #manga #anime #jgames ???

Ot choćby taka perełka która kiedyś mi umknęła: http://www.wykop.pl/link/407892/lista-rekomendacji-visual-novel/

Gdzie się podziali wykopowi #otaku ? Odkąd gimbaza zaczęła się panoszyć po Wykopie to tylko sama polityka, afery z dupy i inne "poważne" rzeczy... Normalnie chce się do księżyca wyć :((((

Coście #!$%@? uczynili z ta krainą?


~Kazik
  • 11
mój fandom, taki pienkny

Czemu już nikt nie dodaje tych pięknych wykopów nawiązujących do #manga #anime #jgames ???


@FlaszGordon: Bo w krainie, gdzie panuje powszechna pogarda i gdzie ujście znajduje brak tolerancji do większości deficytowych zainteresowań - nie ma już miejsca na coś, do czego trzeba podejść z pewną dozą dystansu i przede wszystkim tolerancją.

Nie ma na razie miejsca, gdzie takie rzeczy, o jakich piszesz miały ulokowanie z podobnym wsparciem
@FlaszGordon: Wydawalo mi sie, ze @80sLove dosc czesto wrzuca nowe wpisy na mikro o anime. Jesli zas chodzi o same znaleziska to @Mglisty wspominal, ze bedzie druga czesc swojego przewodnika po anime robil. Uplynelo juz okolo 4 miesiace odkad dodal on pierwsza czesc. Sam nie predko cos dodam gdyz obecnie moj power level jest za niski (troche ponad 100 tytulow obejrzanych a to niewiele). Niemniej, poki checi masz to zawsze mozesz
@Doppelganger: Jest mi bardo przykro ale nadmiar roboty w pracy i magisterka skutecznie ogranicza mi czas wolny do prawie zera :( Miałem zrobić coś przed święta, ale wyszedł oczywiście inny bullshit, heh.