Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@not2invlolved: półtorej roku temu za auto dałem prawie 4000€ bylem 2 wlascicielem. Kilka miesięcy temu zrobilem mu full service i NCT na 2 lata.. tax i insurance jak zawsze wykupilem z gory na rok i do tego mialem pelniutki bak paliwa.. jechałem do lekarza po "fit to work" bo sobie wakacje zrobilem 2 tygodnie i przed samym gabinetem lekarza BUM! DZWON. A mine mialem taką bo patrzyłem w telefonie czy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@not2invlolved: najważniejsze ze nic nikomu sie nie stalo.. a btw.. niezle mnie tam wypatrzyles w tej szybie ja z telefonu nadaje i nawet nie widzialem ze #pokazmorde na nieswiadomce polecialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beobe: Ehh, firmy ubezpieczniowe. Grunt ze wszyscy cali. Ja dzisiaj dwa razy lecialem driftem przez innych w drodze do domu, raz tez lekko zbladlem bo bylo na zyletki. Akurat nie z mojej winy, tak czy siak kazdemu moze sie zdazyc. Kiedys mialem taki okres ze co kilka miesiecy mialem powaznego dzwona, ale to jeszcze w Polsce bylo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@not2invlolved: no dokładnie wazne ze wszyscy cali a juz tez brawura mnie zaczynala gubic na drodze takze to taki pstryczek w nos od zycia zeby sie bardziej skupiac na drodze a nie na wszystkim do okola tylko nie na jezdzie.. jak to mawiaja: najlepszym sie moze przytrafic
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kaef: uuuu to ty tam ladnie z------y robotom na tej nowej kuchni! ( ͡° ʖ̯ ͡°) twoje zdrowko cumplu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz