Wpis z mikrobloga

Kolego, chciałeś żebym znalazł najtańszą ofertę na aledrogo i od niej odejmiesz 25 cebulionów. Znalazłem a teraz się wycofujesz? Nie ma znaczenia kiedy sprzecior został kupiony. Jest cena? Jest, jest umowa? Jest, ale ty się raczkiem wycofujesz. Jestem w stanie dac więcej niż na tej aukcji, tzn 200 cebulionów. Jak zamierzasz dokończyć sprawę?
  • Odpowiedz
@wiskoler: szkoda czasu na Ciebie kolego, nie potrzebnie potraktowałem Cie jak poważnego Mirka. Porównujesz mój nierozpakowany, nieużywany, dziś zakupiony zestaw z zestawem używanym przez parę miesięcy w dodatku jako cenę wyjściową podajesz cenę z trwającej licytacji ( ͡ ͜ʖ ͡). Sprzedam sprzęt w uczciwej cenie, wyślę nawet na swój koszt. Szukaj cebuli gdzie indziej...
  • Odpowiedz
@dzien_dobry_tvn: Tak mi się właśnie wydawało że nie za bardzo ci po nosie sprzedac za cenę znalezioną na aledrogo, ale to zdaje sie twoja cecha, bo ten zestaw usiłujesz już drugi raz sprzedac bez rezultatu.
  • Odpowiedz
@dzien_dobry_tvn: podałem ci punkt odniesienia, 157 cebulionów. Więcej powiem, zadeklarowałem podniesienie ceny do 200 cebulionów - ale widocznie jesteś niepoważny i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. W takim razie może sam podasz cenę jaka by ciebie satysfakcjonowała?
  • Odpowiedz