Wpis z mikrobloga

value dnia

vorster @7.5

nishioka męczy się z dużymi #!$%@?ącymi mocno pierwszym serwisem, tak było niedawno w jego pojedynku z kobeltem, który ma podobne warunki jak vorster. ostatecznie ledwo wyciągnął to w 3 setach. vorster dzisiaj "#!$%@?ł" soede (krecz po 1 secie), ja tam kontuzji soedy nie widziałem, ale chyba próbował jakoś ratować swoje dobre imię wiedząc, że i tak to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

być może vorster zostanie kompletnie #!$%@?, wszystko jest możliwe, ale po takim kursie to value i żal nie spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

placek sekiguchi urwał wczoraj dla nishioki 7 gemów, a ma #!$%@? pierwszy serwis (170cm wzrostu, vorster 196cm). vorster #!$%@? asami równo

wszystko będzie zależeć od 1 serwisu vorstera, bo na wymianie to on szans zbyt wielkich nie ma. drewniak trochę

#bukmacherka
  • 20
niech pierwszy serwis będzie z wami xd #!$%@? jak oglądałem nishioke z kobeltem(top500), który ma 200cm+ i #!$%@? asami to on ledwo to odbierał(2x tb, w trzecim secie krecz kobelta przy 2-4). mam nadzieję, że vorster nie dostanie wylewu xd
podsumowując: #!$%@? lvl over 1000. typ przy 5-6 w 2 secie miał 40-0 i stracił 5pkt pod rząd, ja #!$%@?. w 3 secie podobny scenariusz, z tym, że miał chyba 40-15. ( ͡° ͜ʖ ͡°) no, ale dodajmy do tego jeszcze fakt, że w 3 secie złamał i miał swój serwis przy 4-3. ( ͡° ͜ʖ ͡°) kurs na niego wynosił wtedy 1.33 więc