Wpis z mikrobloga

@BongoBong: wiem, wrzucam to po raz drugi w myśl dowcipu:

- Z prezydentem Komorowskim poproszę.
- Ale Komorowski nie jest już prezydentem.
Po chwili telefon dzwoni drugi raz.
- Z prezydentem Komorowskim poproszę!
- Mówiłem Panu, Komorowski już nie jest prezydentem!
Telefon znowu dzwoni.
- Z prezydentem Komorowskim poproszę!
- Czy Pan nie rozumie, że Komorowski już nie jest prezydentem?!

- Wiem, wiem, ale uwielbiam tego słuchać. ( ͡° ͜
@alkan:

1. Mnie to nie dziwi
2. Myślę, że możemy przeceniać znaczenie tego badania
3. Myślę, że wnioski odnośnie strategii wizerunkowej są dość oczywiste

1. Jeżeli jakakolwiek partia w Polsce chce zebrać wiele głosów to jej wizerunek powinien być wizerunkiem inkluzywnym, dla każdego, a nie dla fanatyków jakiejś idei, freaków.
2. Dla partii liberalnej gospodarczo właściwym wizerunkiem jest wizerunek profesjonalistów, merytokratów, którzy po prostu wiedzą co zrobić, żeby gospodarka działała. Muszą
@lerner: I co zrobiliby z wynikami tych badań? Petru mógł zrobić partię i kampanię jaką tylko chciał, Korwin nie miał przestrzeni zmian. Ludzie w Polsce są nadal zakompleksieni i chcą polityków, za których nie będą się wstydzić, a w dodatku ma Korwin ma trwale przylepioną łatkę antyfeministy i nic nie zrobisz(znacznie mocniejsza od pozostałych).
@BongoBong: 2-3: Problem jest taki, ze tam takich ludzi nie ma. Zostawmy na chwile Korwina i zobaczmy na inne czolowe postacie w tej partii. Mamy Wiplera, krola memow i orania w Internecie. Mamy Berkowicza, ktory zaslynal przelomowa analiza rynku ulotek. Mamy Banasik i Zajaczkowska xD. No i najnowszy narybek, Miriam "yyyyyy" Shaded. Ja sie spojrzy na tych ludzi to w wiekoszsci sa to niestety pajace.

Jeszcze to gadanie, ze ludzie sie