Wpis z mikrobloga

@Aqwart: A niech to. Legalnie?

@adulski: Olał w sensie, wybrał inny bank?

Zmieniają regulamin bez poinformowania/czasu na wypisanie się?

Są dobre alternatywy dla kogoś, kto chciałby mieć najtaniej (najlepiej za darmo) pełen pakiet funkcji (karta, wypłaty, szybkie przelewy)?
  • Odpowiedz
@Nociom: Patrz na kazus Cypru. Pocieszeniem może być to, że w każdym banku tak może być :P

A poważniej. Mam sam konto w syncu, korzystam z niego jak z konta (a nie maszynki do zarabiania pieniędzy, więc nie oburzam się jak zmniejszają mi payback np.) i jestem jak na razie zdecydowanie zadowolony.
  • Odpowiedz
@adulski: Dopóki wysyłają maila z powiadomieniem, nie jest to dla mnie problem.

@Aqwart: Ciągle zapominam/nie chcę wierzyć, że ten incydent w Cyprze był całkowicie legalny...

Ja również na Cashback się nie oburzam, choć pewnie bym skorzystał, ale przecieć konkurencja nie oferuje nic podobnego.

Dziękuję panowie za informacje. Jeszcze poczekam 5-10 minut i klikam "Wyślij wniosek" :)
  • Odpowiedz
@Aqwart: Dobrze, że, ci złodzieje próbują cały czas dbać o resztki reputacji, stabilność rządu, równowagę dyplomatyczną i inne pierdoły, bo byśmy już całkiem mieli przekichane.
  • Odpowiedz
@Nociom: ah. Ciekawe kiedy przyjdzie. Ja zrobiłem przelewem, następnego dnia już mi działało wsio, za to papiery przyszły w kolejnym tygodniu dopiero... no ale ja nie musiałem ich podpisywać już, to pewnie się nie spieszyli ;p
  • Odpowiedz