Wpis z mikrobloga

@haxxx: komentarze są akurat dobre, ja jeździłem z chorwatem, 7 transportów zapłacił idealnie a 3 transporty przepadły. Z Timo usneli go w miesiąc bo wyrejestrował działalność
  • Odpowiedz
@xspeditor: Wiem, że są dobre dlatego Timo tego nie wprowadzi, bo jest bardzo dużo gównofirm które nie płacą w terminie. A tak na prawdę nie wiesz czy nowa firma od której coś weźmiesz nie zrobi cię w wała.
  • Odpowiedz
@kartofel_mocy: @Jakub_Puchatek: @Konkol: @przeo:

(5) Jeżeli po zawarciu umowy dostawcy zewnętrzni podniosą ceny wobec TimoCom, TimoCom zastrzega sobie prawo do podniesienia odpowiednio cen licencji w stosunku do użytkowników. Podwyżkę cen uważa się za skuteczną, jeżeli komunikat o niej nastąpił w terminie co najmniej dwóch tygodnie przed pierwszym dniem kolejnego miesiąca. Jeżeli wzrost cen za użytkowanie TC eMap® przekroczy 10% w okresie roku kalendarzowego, użytkownik będzie miał prawo do nadzwyczajnego wypowiedzenia, w terminie 2 tygodni od powiadomienia o podwyżce.

(13) TimoCom jest uprawniony do podwyższenia opłaty za użytkowanie w przypadku podwyższenia ustalonego przez Komisję Europejską (http://epp.eurostat.ec.europa.eu) wskaźnika cen konsumpcyjnych dla UE (HICP) zgodnie z rozporządzeniem UE nr 1921/2001, podstawa 2005 = 100 punktów, względem wskaźnika istniejącego podczas zawierania umowy, w takim samym (obliczonym procentowo) stosunku bez konieczności oddzielnego ogłaszania zmiany ceny. Miarodajna jest za każdym razem zmiana, która jest ogłoszona przez Komisję Europejską dla miesiąca października. Zmiana wchodzi w życie dnia 1 stycznia kolejnego roku. W przypadku obniżenia wskaźnika cen konsumpcyjnych opłata za użytkowanie zmniejsza się automatycznie w takim samym (obliczonym procentowo) stosunku ze skutkiem z dniem 1 stycznia kolejnego roku. Dana cena obowiązuje jako cena stała
  • Odpowiedz
@xspeditor: My mamy chyba z 12, ale wydaję mi się że już 1+1 się płaci dodatkowo 5€.

Nie wiem, może jestem inna niż wszystkie? Hahhaaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz