Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi korzystających z komputerów #apple
Co w sobie ma komputer od Apple że jest lepszy od nie apple i Windowsa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytam poważnie, zastanawia mnie co ludzie widzą w komputerze od Apple za kilka tyś zł od tańszego i lepiej wyposażonego z Windows, po za oczywiście logiem i ceną ( ͜͡ʖ ͡€)
#komputery #kiciochpyta #komputery
  • 82
Pytam poważnie, zastanawia mnie co ludzie widzą w komputerze od Apple za kilka tyś zł od tańszego i lepiej wyposażonego z Windows, po za oczywiście logiem i ceną ( ͜͡ʖ ͡€)


@Marcinowy: znajdz o podobnych parametrach (z uwzglednieniem WAGI, wymiarów i czasu pracy na baterii) - i zobaczysz czemu.
A, no i gładzik, bardziej zajebistego i lepiej działającego gładzika czy też touchpada nie spotkałem, nawet w najnowszych
@Marcinowy: chodzi o system. OSX jest stabilniejszy, niestety nie ma róży bez kolców. Niektóre ograniczenia są delikatnie mówiąc irytujące i nie idzie ich usunąć gdyż system na to nie pozwala i tyle.
Co do mini vs pro, mini to tak naprawdę laptop w stacjonarnej obudowie, pro to jest normalny blaszak z prockami Xeon e5 który potrafi sie, przegrzewać :) (to nie jest żart).
@M4ks: Mac mini to laptop nie komputer. Jedyna zaletą jest to, że jest mały gdyż takie jest jego przeznaczenie. Chcesz mocy? Masz kupić maca pro. Niestety ale stosunek cena do wydajność dla mini jest tragiczna.