Wpis z mikrobloga

#ccrally - Mirki, dzisiaj do CC wrzuciliśmy nową łapę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #atencyjnalapa

Będziemy próbować jeszcze regulować jutro, bo narazie skok jest taki, że jak mocno pociągnę to walnę ręką pilota, ale... jest dobrze

Przygotowaliśmy dzisiaj wszystkie opony do sobotniego startu, wariant na sucho: 6x letnie, wariant na mokro / śnieg: 4x frigo... wolałbym suchy, ale kto wie co to będzie...

burdelem się nie przejmujcie, to będzie wysprzątane ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#rajdy #cinquecento #motoryzacja
gabrally - #ccrally - Mirki, dzisiaj do CC wrzuciliśmy nową łapę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #atencyj...

źródło: comment_TQOZkiKxp5KHEVZM2pW3pWP1lHNwYBMH.jpg

Pobierz
  • 19
@szwagry: wszystko zależy od szczęścia w zakupach, dogadywania się... wartość budowy wyniosłaby pewnie w granicach 10 / 12k (z kupnem samochodu), mi się udało wiele rzeczy kupić po pieniądzach a i budowę spłacać w różny sposób (np. reklamą), więc koniec końców wyszło dużo, dużo mniej. Ale to wszystko "zależy"; np. silnik mam całkiem fajny, a jego budowa pochłonęła właściciela mniej więcej 5/6k. Mi się udało go kupić za niecały tysiąc, więc
@STASZEK_WIERTARA: wierz mi, że frigo do CC to naprawdę dobre rozwiązanie na śnieg. Nie ma sensu inwestować w lepsze zimówki, działa to naprawdę dobrze. Raz nawet jeździłem frigo po suchym, temp. ok. 5/7stopni, i dawała radę :D

BTW, to nawet nie hydro tylko zwykła wydłużona :) i daje radę. To i tak na wypadek śniegu / dużego syfu, na suchym to broń boże :p
@STASZEK_WIERTARA: fabryczny mocno niewygodny. Niektórzy potrafią się podcinać tak, ale mi jest bardzo niewygodnie i nie jestem w stanie kontrolować podcięcia auta gdy muszę go szukać między fotelami. Taka łapa dłuższa naprawdę mocno pomaga, przynajmniej mi
@gabrally: cieniasem chyba nigdy nie jechałem, ale jednym czasem ujeżdżałem w pracy seja i myślę, że tam rozmieszczenie jest podobne, więc faktycznie mało wygodnie. I nie masz na tej nowej tego przycisku do blokady na którymś stopniu, no nie?