Wpis z mikrobloga

Kto pisał że nie będzie rozpiski?

Here’s the full list of great titles that await you on 1st December:

Gauntlet: Slayer Edition (PS4)
King’s Quest – Chapter 1: A Knight to Remember (PS4)
Far Cry 3 Blood Dragon (PS3)
SSX (PS3)
Rocketbirds Harboilded (PS Vita)
Freedom Wars (PS Vita)

#ps4 #ps3 #psplus
  • 15
@Brozyn: no na xbox od zawsze trzeba płacić(na x360 juz trzeba bylo) za multi, a jakoś te gry u nich lepsze
@pqp_1: myślę, że na moim windowsphone lepsze darmowe gierki sobie znajdę na ten miesiąc
@desygnat: zawsze trzeba bylo owszem i owszem gierki były lepsze. cholernie szkoda mi wymienić ps4 na x1 ale dojrzewam do tego:/ 12 msc xlive 100pln, pad wygpdniejszy, gierki co miesiąc lepsze lub co najmniej takie same. i ea access...
@Robocovo: co mnie to jak kupuje sobie ea access i gram sobie non stop w cos, po za tym zajebisty system 10h demo, mozna ograc gierke i jak chcesz wiecej to kupujesz a jak nie chcesz to olewasz ;)
@Robocovo: #!$%@? ale o co ty sie spinasz ? Mam 2 lata ps4, kupuje sobie gry na premierki ale juz sie znudzila, po za tym te gry co ja musialem kupic (bf4/fifa15) pykaja sobie xbox gracze prawie za free ( 8 dyszek na rok to prawie nie hajs) sony sobie juz w kulki leci, ps4 jest glosna/ pady kwicza, galki sie scieraja (maja lepszy uklad ale do tych xboxowych moze sie
@Storczycki:
1. Konsole się czyści bo jest coś takiego jak kurz.

2. Paznokcie się obcina.

3. Fifa super gra która wychodzi co roku jak assasin.

4. Pady ci trzeszcza? Ciekawe, może jak grasz bez dźwięku po 22 żeby mamusia nie słyszała to wiadomo że słychać każde kliknięcie.

5. Idź kup tego Xboxa będzie mniej noobow i casuali na psn.
Mam Ps4 prawie od roku, miałem przez kilka lat Ps3 z wykupionym Plusem i niestety muszę przyznać, że to co sony daje na Plusa w PS4 jest bardzo słabe. Ofertę chwalą sobie chyba tylko osoby którze nie byli przyzwyczajeni do oferty PSplus na PS3, naprawdę Sony bardzo rozpieszczało graczy w Plusie na PS3 (uncharted 3 ,mass effect 2 lub 3, crysis 3,dead space 2 albo 3 i inne tytuły AAA) przed premierą