Wpis z mikrobloga

Cześć mircy, chcę wrócić do treningów po kilku miesiącach przerwy spowodowanej brakiem czasu. Kiedyś chodziłam na siłownię, niestety na to dalej nie mam za bardzo czasu (i szczerze mówiąc motywacji trochę też, bez tego nie będzie pompy) póki co wróciłam do biegania, może potem się rozkręci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biegam w sumie tylko interwały, bo stałe tempo przez 30+ minut strasznie mnie nudzi. A dodam, że moim celem jest schudnąć troszkę. Interwały dadzą radę na spalanie?
#silownia #biegajzwykopem #mirkokoksy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enron: Poza tym nie bardzo mi się uśmiecha bieganie w plenerze o tej porze roku, mam taką pracę, że muszę być cały czas w dobrej formie, nie mogę sobie zrobić wolnego jak się rozchoruję
  • Odpowiedz
@enron: Też chce sobie kupić maskę, ale ostatnio we wszystkich sklepach były wykupione :/


Tylko RZmask wykupili, a te się nie nadają do porządnego biegania - nawet rowerzyści narzekali że się w nich podduszają... dlatego z bólem serca i portfela postanowiłem wejść w Respro. Zwłaszcza że ostatnio było nienajgorzej ze smogiem, ale teraz zaczyna być ostro :(

Poza tym nie bardzo mi się uśmiecha bieganie w plenerze o tej porze
  • Odpowiedz
@enron: O rety, ale droga :(


@sheenpu: jak jasna cholera :( Się kuźwa uduszę ale na półkę nie odstawię! ;)
No i respro oprócz cinqro ma też sportsta, tańszą o 10GBP, do której pasują tylko filtry hepa-type - czyli nie pomoże na spaliny samochodów ale wystarczy do zatrzymania PM10 i PM2,5.
  • Odpowiedz