Wpis z mikrobloga

Cześć mircy, chcę wrócić do treningów po kilku miesiącach przerwy spowodowanej brakiem czasu. Kiedyś chodziłam na siłownię, niestety na to dalej nie mam za bardzo czasu (i szczerze mówiąc motywacji trochę też, bez tego nie będzie pompy) póki co wróciłam do biegania, może potem się rozkręci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biegam w sumie tylko interwały, bo stałe tempo przez 30+ minut strasznie mnie nudzi. A dodam, że moim celem jest schudnąć troszkę. Interwały dadzą radę na spalanie?
#silownia #biegajzwykopem #mirkokoksy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inspektom: Zgadzam się z nim, że klasyczne aeroby dobre na spalanie, ale przyjemniej się biega interwały i ponoć po nich spalanie utrzymuje się dłużej więc poddaje te opinie dyskusji.
  • Odpowiedz
@sheenpu: Jak chcesz zrzucić to nie jedz 3 godziny przed bieganiem. Przy krótkich interwałach zdążysz pozbyć się glikogenu z wątroby i koniec biegania akurat w momencie jak organizm przerzuca się na spalanie tłuszczu. Interwały są dobre, bo poprawiają eksplozywność i wytrzymałość włókien mięśniowych. Ale spalanie średniawka:P ;) Najlepszy efekt u mnie (potrzebowałem zrzucić do walki 10 kg w 12 tyg- udało się) dało bieganie stałym tempem na czczo, interwały tylko
  • Odpowiedz
@flz_: O diecie wiem sporo, niestety wiedzieć =/= robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak ze 30 minut biegania dałoby radę? Zakładając około 4 treningi w tygodniu. Bieganie na bieżni stałym tempem strasznie mnie nudzi a o tej porze roku w Krakowie bieganie w plenerze to murowany rak płuc.
  • Odpowiedz
@flz_: O diecie wiem sporo, niestety wiedzieć =/= robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak ze 30 minut biegania dałoby radę? Zakładając około 4 treningi w tygodniu. Bieganie na bieżni stałym tempem strasznie mnie nudzi a o tej porze roku w Krakowie bieganie w plenerze to murowany rak płuc.


@sheenpu: to spróbuj w masce :) Bieganie na bieżni to rak mózgu...
Na dniach ma do
  • Odpowiedz
@flz_: btw kumpel zrzucil 9kg w 4 tygodnie na interwalach, no i oczywiscie z dieta.
Aeroby/kardio mozna robic jak ktos chce sie zrelaksowac, pomyslec o zyciu, ale z efektywnoscia ma malo wspolnego. Lepsze efekty daje np porzucenie samochodu na rzecz komunikacji miejskiej.
  • Odpowiedz