Wpis z mikrobloga

Mireczki z #krakow zna ktoś może jakieś miejsca gdzie można się wyszaleć samochodem, ponagrywać jakieś ciekawe filmiki itd. Chodzi mi o miejsca poza strefą ruchu i tak, żeby nikomu to nie przeszkadzało. Niestety puste parkingi mimo późnych pór odpadają bo mimo wszystko jest to stwarzanie zagrożenia w ruchu.
#samochody
  • 8
@Qontrol: Hehe, lat 19, ale to w sumie żadna różnica. Tak czy siak, jeżdżę przepisowo tam gdzie przepisy obowiązują ( ͡º ͜ʖ͡º) Dlatego też szukam miejsca tam gdzie ich nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Negard: Gdybyś był z mojej okolicy... Pełno mamy pustych parkingów i stref handlowych :)

Rok po odebraniu prawka szalałem. Zima, wieczorami to i zakręty na normalnej drodze brało się na ręcznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Vectra napęd przedni, 76koni a zabawy końca nie było xD

@Qontrol: Prawko mam już nieco ponad rok więc nie aż tak mało.

Widzę wielką różnice w tym jak jeździłem po zdaniu a teraz.


W sumie dosyć dobrze się trzymam bo nie licząc kolizji z czarnym słupkiem który ledwo wystawał z ziemi, a cofałem w nocy i w mgle na polance to jeszcze nie udało mi się skrzywdzić auta. Staram się też go nie molestować, nie katuje go na zimnym silniku, obroty