Wpis z mikrobloga

Czasami jednak ten wykop na coś się przydaje.
Zauważyłam, że coś było nie tak z moim tatą.
Jakiś splątany był, nie potrafił mówić, kącik ust opadnięty i nagle zaczęło mi coś świtać.
Kiedyś na głównej było znalezisko, w którym była mowa o takich objawach i szybko sobie przypomniałam, że to objawy udaru mózgu i że trzeba szybko dzwonić po pogotowie.

Link do znaleziska.

Tata jest teraz w szpitalu i ma się dobrze.
Dziękuję autorowi znaleziska @Neemhain i autorom tego nagrania: Fundacji Udaru Mózgu http://www.fum.info.pl/.
Dzięki Wam mój tata jest cały i zdrowy.

Wrzucam filmik jeszcze raz, żeby Wam wszystkim o tym przypomnieć, może Wam też się uda kogoś uratować.

#truestory #999
F.....a - Czasami jednak ten wykop na coś się przydaje.
Zauważyłam, że coś było nie ...
  • 30
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: tak, wiem, jestem tym szczęśliwcem ( ) właśnie przyczyny nie do końca im się udało odgadnąć, bo żadnego urazu nie było, prawdopodobnie przemęczenie organizmu. Teraz jak się zmęczę, to czasami czuję mrowienie w okolicach kości ogonowej, średnie uczucie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Famina: zdrowia dla taty! moj mial oba rodzaje udaru 3 miesiace temu, mial calkowicie inne objawy, ale w miare szybko okreslili co jest grane. jeszcze dlugk droga przed nami ale mysle ze wroci do sprawnosci :)
  • Odpowiedz
@Famina: Znam to uczucie, pamiętam taką sytuację z moją Babcią jakby to było wczoraj.. Szkoda, że mając 7 lat będąc sama z Nią w domu nie miałam wykopu... Po ambulans zadzwoniłam ostatecznie, ale kto wie, może by żyła do dziś gdybym była starsza i bardziej ogarnięta... #truestory #sadstory
  • Odpowiedz