Wpis z mikrobloga

Mirki- podjąłem teraz najważniejszą decyzję w moim życiu. Jutro zapisuję się na wizytę i będę robił przeszczep włosów.
Mam trochę mniejszy problem niż Radziu na tym zdjęciu( ͡° ͜ʖ ͡°), ale muszę działać. Mam 24 lata, zakola i czoło takie że mógłbym służyć w amerykańskiej marynarce jako lotniskowiec i mocno przerzedzoną grzywkę.
Miałem sobie samochód kupować ale pójdzie na włosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#oswiadczenie #gorzkiezale #zdrowie
Pobierz I.....o - Mirki- podjąłem teraz najważniejszą decyzję w moim życiu. Jutro zapisuję si...
źródło: comment_kKwPDbxdhqOoyBScEQ7m4WLdDdS5LTjP.jpg
  • 99
@ZinedineZidane: kto powiedział, że bardzo istotna? Oczywiście, że nie jest to najważniejsza wartość, potrzeba.
O piramidzie Maslowa słyszałeś Seba?
Przejawiasz niestety imbecylizm przypisując mi opinie, której nie wyraziłem.
Oczywiście, że łysy facet nie budzi żadnych emocji, a łysa kobieta ogromne. Kwestia kulturowa i tego, że łysienie jest częstsze u mężczyzn, ale z tego w żaden sposób nie wynika, że mężczyzna, który chciałby zachować swoją bujną czuprynę jest tak jak to określiłeś
@ImInLoveWithTheCoco: Na pewno przeszczep jest na cale zycie? Slyszalem, ze trzeba to dosc czesto powtarzac.

Jako czlowiek, ktory kiedys mial problem z atopowym zapaleniem skory, doskonale rozumiem te decyzje. Nawet niewielka zmiana na twarzy zwiazana AZS sprawiala, ze balem sie ludzi, stronilem od nich, kazda interakcja byla istna meka, bo mialem wrazenie ze ludzie beda sie na mnie gapic, co stopniowo przeradzalo sie w nerwice i depresje. Mysle ze 10 tysiecy
@ImInLoveWithTheCoco: bez ukończonych 25 lat raczej żaden gabinet Ci tego nie wykona, wiec raczej bedziesz musial jeszcze troche poczekać. Decyzje popieram ale nie wydaje mi sie zebys potrzebowal szczepow za az 10k, pojedynczy mieszek to jest jakies 12-15 zl, a przy samych zakolach to w 400 powinienes sie zamknac
@ImInLoveWithTheCoco: Robisz w Polsce? Kiedyś badałem temat bo też mam problem z wypadającymi włosami i wszyscy mówili żeby nie robić w PL. Lepiej odłożyć i jechać do specjalistów do Brukseli albo Turcji.