Wpis z mikrobloga

@mrgallar: No tak, ale w 20 osób i w Polsce zorganizowalibyscie sobie imprezę i nie musielibyście jechać na zadupie i jeszcze za to płacić ;-)

Nie dość, że miasto jest ohydne, to jeszcze dojazd tam w zimie to masakra.
No, ale i tak, życzę udanego sylwestra ;-)

Który hotel?
@mrgallar: no to pochwal się zdjęciami jak wrócisz :). Ja pamiętam "super tanie" wakacje na krymie. Za 50CBL dostaliśmy taką norę, że mój garaż spokojnie mółgby robić jako 4 gwiazdkowy Hilton :).
Ps. my szukaliśmy 5-6h czegoś lepszego.
@piastun: no bylem juz na ukrainie wiem jak to wyglada :) zdjecia i opis jak zwykle pod tagiem #ukrainanaluzie.

@semperfidelis: no niby prawda tyle ze wzielismysie za to tydzien temu. benzyna+nocleg wyjda nas taniej niz w polsce w gorach za dobe - jezeli w ogole bysmy znalezli cos w tyle osob. no i na miejscu super tanio. nazwe podesle potem jak do domu wroce. jak z barami w tym
@semperfidelis: stary pies i beer cos tam? namiary sie przydadza :) generalnie nie ma tragedii, zalezy nam na Lwowie tak naprawde, tam jedziemy bo nie bylo miejsc jak juz wspominalem ale jestem dobrej mysli. Niskie ceny + dobra ekipa nie da sie nudzic : D
@mrgallar: Stary pies spoko, ale ja nie lubię whisky ;-) A we Lwowie próbowałeś wynająć mieszkanie? Na na 11 chyba osób w samym centrum Lwowa, obok pomnika Mickiewicza placilismy koło 1200 hrywien za dobę. Mieszkanie full wypas, że stołem do bilarda. 6 pokoi, dwie łazienki.
@mrgallar: Nie słuchaj malkonentów. Byłem w tamtym roku na sylwestra we Lwowie, a we wakacje w Ivano-Frankiwsku. Mam tam znajomego. Nocowaliśmy w hotelu Motelik bodajże. W wakacje remontowali drogę i podobno teraz dużo łatwiej się tam dostać ze Lwowa. W centrum jest fajna, reprezentatywna uliczka z przyjemnymi barami i knajpami. Jako wielbiciel kuchni gruzińskiej polecam restaurację Pirosmani. Za 3 placki chaczapuri ( z serem, adżarskie i z mięsem), dwie duże porcje
CyganskiKsiaze - @mrgallar: Nie słuchaj malkonentów. Byłem w tamtym roku na sylwestra...

źródło: comment_BkIC3b9GsWzuK642GMyTsSZ90BNk86I3.jpg

Pobierz
@CyganskiKsiaze: dzieki za rady :) jak mozesz jeszcze jakies miejsca w stanislawowie polecic to daj - we lwowie juz bylem dwa razy wiec tam knajpki znam. co do hrywny, poobserwuje kurs popatrze na kantory ale takie wahania sa raczej bez roznicy. 1000pln na pare i piec dni zabawy jak szlachta ;D