Wpis z mikrobloga

@MoralneSalto: ja używam mydełek rosyjskich do mycia włosów. Kiedyś miałam tak suche i zniszczone końce, że jak tylko wyszłam spod prysznica to były już suche ( ͡° ʖ̯ ͡°) (chociaż nigdy nie malowałam, sporadycznie prostowałam). Po prostu mam takie niby-loki, fale, włosy wysokoporowate i takie z nimi problemy. Poza tymi mydełkami używam olejku Cece of Sweden, polecam nawet do rąk, skórek przy paznokciach, i ewentualnie na
  • Odpowiedz
@Lucky_Freak: Ostatnio dziewczyny zaczely wrzucać swoje włosy, tego nie ogarniesz... same się śmieją z kucy a same włosy mają do dupy. Takie włosy są najgorsze do seksow, zwłaszcza na pozycji jezdca kiedy wpadają ci te klaki do ryja. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MoralneSalto:
Pierwsza myśl: wow! jakie zmiany ojajebe też chcę.
Druga myśl: Cholera, wywaliłam juz tyle kasy na kosmetyki do włosów, wcierki, maeczki, odżywki, robiłam też sama jakieś gówna do włosów i nigdy nie miałam takich efektów. Wszyscy fryzjerzy u których byłam zawsze mówili, że moje włosy są straszne bo są tak zdrowe, że w ogóle nie chcą się dać układać. Tym też sobie tłumaczę, że takie zabawy nie robią moim
  • Odpowiedz
  • 0
@MoralneSaltnimale ładny efekt. ja na końcówki używam oleju kokosowego, polecam. tylko nie wiem czy Twoje nie będą bardzo tłuste, bo ja mam suche włosy i od razu wsiąka a jak nie to i tak nie widać, bo mam kręcone :P ale możesz spróbować, najwyżej się nim posmarujesz albo sobie cos usmażysz na nim :)
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: Nie potrafię zrozumieć co różowe paski widzą w takich włosach jak po prawej ()
Idealnie równe, gładkie i lśniące. Żywcem z każdej reklamy szamponu dla kobiet. Dla mnie, jak i zapewne dla części facetów wersja raczej już odpychająca.
Wersja po lewej IMO dużo lepsza. Włosy posiadają jakąkolwiek fakturę, nie błyszczą się jak wypolerowana klamka, refleksy sprawiają, że kolor wygląda gorzej, itp. Znacznie lepiej jeżeli włosy
  • Odpowiedz