Wpis z mikrobloga

CZY JEST NA SALI PRAWNIK? #prawobudowlane

Mirki! Potrzebuję pomocy (a wiem, że na mirko znajdują się kompetentne osoby :))!

Przyjeżdżam na weekend odwiedzić mamę i co widzę? Za moim płotem właśnie jest stawiany wielki masz telefonii komórkowej.
Monterzy mówią, że jest on tylko tymczasowy (jest na kołach), ale czytając tematy w Internecie to takie tymczasowe maszty stoją nawet po kilka-, kilkanaście lat ;) Sąsiad podobno wyraził zgodę na jego postawienie, lecz nie mogę się od niego tego dowiedzieć bo nie otwiera drzwi. W każdym razie nikt z sąsiadów nie był powiadomiony o tym fakcie i tak jak ja - nie są z tego faktu zadowoleni.
Maszt ma ok. 30m wysokości, stoi w odległości ok. 20 metrów od mojego domu - jak się przewróci - to na mój dom!
Urząd Miasta nieczynny, więc nic się nie mogę dowiedzieć.
Próbowałem dodzwonić się do lokalnych mediów (radio, gazeta), ale jest sobota i również nie pracują.

Prawników za chwilę będę szukał, ale też nie wiem czy uda mi się coś załatwić.
Może ktoś ma podobne doświadczenia i jakoś się z tym tematem uporał? Niepotrzebnie robię aferę?

Podczepię się pod temat (mam nadzieję, że nie będzie miał mi tego za złe :) ) @whitewolfik i otaguję #sluzebnoscwolfika

Pokażę Wam jeszcze jaki mam piękny widok z mojego starego pokoju ;)
Pobierz
źródło: comment_rdNcwMLA1x7y36VdOgKt5frxonB1BYcw.jpg
  • 83