Wpis z mikrobloga

Czy to Diablo 3 jest takie proste, czy ja taki zajebisty? Chcę sobie przejść na spokojnie "kampanię", nie żadne szmery-bajery online, tylko po prostu prawilnie przejść grę no i dupa. Mam 40 lvl, właśnie zarąbałem Mahdę i gdyby nie czat, to nawet bym nie wiedział. :( To jest normalne? Co robię źle? Gram krzyżowcem na poziomie ekspert. Później będzie lepiej, czyli gorzej czy mogę spodziewać się sieczki z zamkniętymi oczami do końca gry+dodatku?
#diablo3 #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
@r3v: Gra się robi trudna na wysokich GRiftach w trybie przygodowym. Jeśli kupiłeś grę tylko dla kampanii, to współczuję zmarnowanych pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@list86: @Zavis: @TheNewDay: Oczywiście po ukończeniu kampanii i wbiciu 70. opziomu mam zamiar bawić się dalej. Myślałem tylko, że pierwsze przejście sprawi mi jakąś frajdę... Z tego, co widzę faktycznie "najdłuższy samouczek" jest dobrym określeniem fabularnej części gry :(
  • Odpowiedz
@r3v: Niestety Blizzard w ostatnich patchach skupiających się na edngame olał balans dla nowych postaci (poniżej Udręki). Pamiętam jak w demie z podstawki na "Trudnym" było dużo, dużo ciężej niż teraz na ekspercie, który bardziej przypomina starego normala.
  • Odpowiedz
Ja jak zaczynalem na podstawce zaraz po wyjsciu gry to to byl jakis zart loot z dupy 90% nie dla mojej klasy nic nie mozna bylo zreforgowac i czesto bylo tak ze z jednym kijem chodzilem przez 20leveli nie mowiac juz o poziomie trudnosci no i ten chory ah
  • Odpowiedz