Wpis z mikrobloga

Czy to Diablo 3 jest takie proste, czy ja taki zajebisty? Chcę sobie przejść na spokojnie "kampanię", nie żadne szmery-bajery online, tylko po prostu prawilnie przejść grę no i dupa. Mam 40 lvl, właśnie zarąbałem Mahdę i gdyby nie czat, to nawet bym nie wiedział. :( To jest normalne? Co robię źle? Gram krzyżowcem na poziomie ekspert. Później będzie lepiej, czyli gorzej czy mogę spodziewać się sieczki z zamkniętymi oczami do końca gry+dodatku?
#diablo3 #kiciochpyta
  • 10
@list86: @Zavis: @TheNewDay: Oczywiście po ukończeniu kampanii i wbiciu 70. opziomu mam zamiar bawić się dalej. Myślałem tylko, że pierwsze przejście sprawi mi jakąś frajdę... Z tego, co widzę faktycznie "najdłuższy samouczek" jest dobrym określeniem fabularnej części gry :(
@r3v: Niestety Blizzard w ostatnich patchach skupiających się na edngame olał balans dla nowych postaci (poniżej Udręki). Pamiętam jak w demie z podstawki na "Trudnym" było dużo, dużo ciężej niż teraz na ekspercie, który bardziej przypomina starego normala.
Ja jak zaczynalem na podstawce zaraz po wyjsciu gry to to byl jakis zart loot z dupy 90% nie dla mojej klasy nic nie mozna bylo zreforgowac i czesto bylo tak ze z jednym kijem chodzilem przez 20leveli nie mowiac juz o poziomie trudnosci no i ten chory ah