Wpis z mikrobloga

@buker07: Ja teraz na kenwood ka-1100sd lecę więc zagłębiam się w kenwoody. Poprzednio miałem Grundig fine arts a-9009 z t-907. W zeszłym tygodniu wyrwałem tuner kt-3300D i muszę przyznać że jak za te pieniądze jestem miło zaskoczony gdyż t-907 od grundinga pobił.
  • Odpowiedz
@lomir: Ja 1100 sd mam czyli ulepszony ka-2200 który jest brzydki jak noc bo srebrne tylko wychodziły. Nie długo będę cdeka poszukiwał ale tu jest problem bo ka-1100sd, ka-3300d mają ten sam gówniany laser Toshiby. Pewnie wymienię na sansui cd-x701i. Budżet będzie do 1000 zł, mój obecny cdek sprzedaję za 2000.
  • Odpowiedz
@Ojezu: a nie wiesz co oznaczają te literki na końcu? od dawna są na aukcjach w śmiesznych cenach 660 z literkami albo bez, może to nie jest super wzmacniacz, ale ma kuszące parametry sygnał-szum i damping factor.
z laserem też miałem przygodę, bo padł mi laser sony'ego w cdku i upalił przekaźnik na wejściu wzmacniacza :d znajomy może będzie się pozbywał 990 więc jakbyś chciał to tego. tylko tam trzeszczały
  • Odpowiedz
@lomir: Na przykładzie to jeżeli chodzi o kenwooda to 2200 miał system Dld, ka-1100sd to 2200 z systemem super Dld, ka-990v to wersja z New vig Dld czyli ulepszona względem modelu ka-1100 sd. Potem powstał następca 1100sd czyli 1100d wyposażony w jedno ekranowane trafo, mniejszy #!$%@? w środku, większe kondy 4x15000uf zamiast 2x10000uf i 2x 6800 uf i preamp w klasie A. Była jeszxze wersja 1100ex ale to kompletnie inny
  • Odpowiedz
@Ojezu: o widzisz, dzięki wielkie. na hifiengine często nie mogłem znaleźć informacji o wersjach z literkami. tak btw zawsze mnie ciekawiła niska wartośc poboru prądu na sprzęcie kenwooda w porównaniu z innymi firmami. może to być zależne od normy, albo woleli dać większe kondensatory
  • Odpowiedz
@lomir: Mi się udało jeszcze do zestawu tunerek kt-3300D od starszego brata wyrwać za 250 zł i moim zdaniem gra sporo lepiej od droższego Grundig fine arts t-907 którego miałem. Chętnie bym cdeka dobrał ale z flagowych dp-1100SD oraz dp-3300D siedzi w nich ten sam nieszczęsny laser Toshiby który kosztował 160 euro jak jescze był w sprzedaży .
  • Odpowiedz