Wpis z mikrobloga

Miraski troche pod wpływem dlatego takie rozkminy. Katole boja sie śmierci (że zginą w zamachach itp) natomiast muzłumanie chętnie giną w samobójczych atakach. Jednym i drugim wmawia sie że po śmierci bedą mieli życie wieczne, muzłumanom jakies dziewice, katolom życie wieczne z rodziną. Czy to że katole tak niechętnie oddaja życie za wiare nie jest dostatecznym dowodem na to że ta religia nie jest wiarygodna? #isis #katolicyzm #chrzescijanstwo #muzlumanie
  • 36
  • Odpowiedz
@penis14: nie, nie jest to powodem. Lekceważenie życia to grzech przeciwko Bogu, który ma wobec człowieka plan i celowo obdarzył go życiem. Bynajmniej nie po to, żeby tamten nim pogardzał.
  • Odpowiedz
@Kampala: chodzi mi o to że wmawia sie katolom że po smierci będzie luks/wypas. Błogostan z rodzina przez wieczność.A mimo to żaden nie chce ginąć ? a muslimom powie sie że jakies dziewice i już #!$%@?, po człowieku......... to dupczenie po smierci ważniejsze od rodziny?
  • Odpowiedz
@Kampala: ależ jednoznacznie. Bóg obdarował Cie życiem żebyś zginął z rąk muslima, ty będziesz miał wieczniość z babcią on z 70 dziewicami, pomyśl nad tym dlaczego twoja wiara nie popycha cie do większych czynów ;)
  • Odpowiedz
@korynt: Boży plan ;). Generalnie miejcie świadomość, że ja w to nie wierzę. penis14: postawił pytanie teologiczne i na nie odpowiedziałem w miarę swoich możliwości. Nie wierzę w to, ale w większości kwestii teologia chrześcijańska jest spójna i logiczna. Pozdrowienia i dobranoc, właśnie dojeżdżam do domu ;).
  • Odpowiedz
@Kampala: z logiką to bym sie kłócił. Zostałem wychowany w wierze katolickiej ale juz jako 13 latek zdałem sobie sprawe że cos tu nie gra......Niestety do dzisiaj starzy ludzie łykaja wiecej niz 13 latek :D a jak maja nasrane w głowie muslimy którzy gina za cos tam..... to juz nie wspomnę.
  • Odpowiedz