Wpis z mikrobloga

Mireczki grające w NBA 2k16, wołam Was.

Od jakiegoś czasu bawię się w 'jutubowanie' z NBA 2k16 w tle. Na zachodzie jest cała masa youtuberów, których się miło słucha i ogląda podczas gry, w Polsce jest z tym trochę cienko. Zdaję sobie sprawę, że fanbase tej serii w Polsce jest mierny (bo generalnie fanbase koszykówki w Polsce jest mierny, nad czym ubolewam), ale uznałem że spróbować warto ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jedynym problemem na razie jest brak widzów, wiadomo jak jest - ciężko jest się wybić będąc całkowitym nołnejmem. Wykop jest na tyle śmieszną stronką z obrazkami, że można tu znaleźć fanów każdego gatunku i mimo, iż się trochę cykam (nawet nie tyle co krytyki, bo ta się zawsze przyda - cykam się bardziej zjechania mnie za spam ;)), to chciałbym zwrócić się do Was o sprawdzenie mojej twórczości.

Link do mojego kanału (keepthebeat)

Mówię głównie o trybie MyTeam, robienie materiałów z kariery jest dla mnie trochę płytkie, ale może też się za to zabiorę. Otwieram paczki kart z moją dziewczyną ;), rozgrywam mecze, w których punktuje tylko Brian "GOAT" Scalabrine, w międzyczasie pogram po sieci czy wytłumaczę, jak łatwo zarobić wirtualną walutę w grze. Dość często robię też konkursy, w których można zdobyć punkty MT do trybu MyTeam (taki enbiejowski odpowiednik FUTa, zamieszczam screen mojego teamu w załączniku). Pomysłów i materiałów mam całą masę, tylko tej oglądalności nie ma :).

Mam nadzieję, że spodoba się komuś to, co robię. Gdyby znalazł się jakiś fan NBA (niekoniecznie grania w NBA 2k16) to już w ogóle byłbym się bardzo cieszył. Basket towarzyszy mi od zawsze i po prostu lubię robić różne rzeczy z tym związane.

#nba2k16 #nba #nba2k #gry #koszykowka
Pobierz ojmirkumirku - Mireczki grające w NBA 2k16, wołam Was.

Od jakiegoś czasu bawię się...
źródło: comment_3WiZERVyqgajqGmltvROxgR8RYeqxzKC.jpg
  • 11
@ojmirkumirku: Jak chcesz robic dobry content to polecam sprawdzic kanaly Two Brothers Gaming | NBA 2K16 oraz Bud22089. Z troche bardziej bekowych klimatow to Troydan. Tworza fajne serie MyTeam, radza jakich zawodnikow uzywac itd. Nie mam tu na mysli kopiowania ale bardziej tego jak podchodza do tematu. Nawet jak czasami trafiaja brazowych zawodnikow z paczek to nie narzekaja tylko mysla jakby go tu wykorzystac w kolejnym meczu. Edit: sub poszedl ;)
@marsellus1: Dzięki za opinię, oglądam tych gości i potwierdzam, że podchodzą bardzo merytorycznie do tematu. Troydan trochę irytuje, ale też potrafi sprzedać wartościowe teksty. U mnie angielski z wymową kuleje ;) Nigdy nie byłem dobry z 'mówienia', a od paru lat używam go już tylko w formie tekstowej. Goście z reddita proponowali, bym zrobił jakiś klip po angielsku, ale to byłaby tragikomedia, chyba czas się poduczyć ze speaking skills ( ͡
@ojmirkumirku: gram w nba 2k16 na ps4, gra wg mnie prawie perfekcyjna, tryb My Team jeszcze nie odpalem, możesz po krotce napisać na czym polega ten tryb? Koszykówka w moim sercu od zawsze, wkońcu podchodzę z miejscowości, gdzie polski klub gra najdłużej w polskiej lidze :)
@petrydz: najłatwiejsze wyjaśnienie trybu MyTeam to "pokemon fanów NBA" ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli jara Cię skompletowanie wszystkich zawodników w formie kart (by później móc nimi grać i tworzyć dream teamy jakie tylko sobie wymyślisz), to jest to tryb dla Ciebie. Ja gram tylko w MyTeam, w zeszłym roku też tak było, wciąga draństwo okropnie :)