Wpis z mikrobloga

@Sangreal: mam, też go właśnie używam na uczelni. Jest zniszczalny i po dołożeniu SSD chodzi przyzwoicie szybko. Jeden z moich najlepszych zakupów od kilku lat.

Wadą jest jedynie to, że bateria krótko trzyma - na nowej maks. 2h udało mi się pracować.
@Sangreal: dokladnie w tej cenie widzialem uzywki na GUSie z i5 2gen. Generalnie sa beznadziejne od strony uzytkowej, ale co kto lubi.
C2D za duzo zra pradu i sa za slabe jak na te czasy. Szkoda sie meczyc.
@Philosohero: mam skromny budżet i myslałem nad kupieniem x200 bez systemu, wsadzeniem mu SSD najtańszego, zainstalowac linuxa i mieć maszyne do neta i dokumentów. Nic więcej nie oczekuje :D Warto mimo to dopłacać? Kupno wersji na i5 wyczyściło by mój budżet na ten zakup.
@Sangreal: To wystarczy, ja mam wersje S z niskonapięciowym procesorem i do takich zastosowań wystarcza. I raczej ciężko będzie w coś pograć ze względu na słabą grafikę - u mnie NFS Underground z 2003 r. klatkował.
@Sangreal: rozklad portow, uklad klawiatury ramka matrycy, touchpad, soft do szmerów bajerów denerwowal mnie na kazdym kroku. W nowszych juz troche to poprawili ale niesmak pozostal i chyba juz nigdy nie przekonam sie do tej linii. Jedyny plus to taki ze kilka razy spadl otwarty z 1m to mu nie zaszkodzilo.

Edit. No i jeszcze baterie w nich wymienialismy raz w roku. Nie mam pojecia dlaczego tak padaly, a bralismy oryginalne