Wpis z mikrobloga

@Redesekrator: Bo zdenerwowało mnie ich podejście. Kiedyś bardzo dawno temu zamawiałem procę. No i do tego kulki plastikowe, żeby kogoś nie zabić jak uczyłem z niej naparzać (w ogóle polecam, fajna sprawa). Dwa komplety po 50 kulek. Dostałem dwa komplety po 40 kulek. No i okej, spoko. Napisałem komentarz, że opakowanie zawiera 40 kulek (jest to nawet napisane na opakowaniu) i że widać łączenia, ale są bardzo dobre. 4/5 komentarz. To
@Altru: ten z krzywym ostrzem: wuj nie nóż. Klingę trudno naostrzyć ze względu na krzywiznę, piłką to podrapiesz się po piętach, bo do niczego innego nie posłuży. Ten drugi bardziejszy. A tak w ogóle, to wejdź na #aliexpress, wpisz knives..........i voila.
@Altru: Do tego co chcesz robi, czyli cięcia tych blokow plastiku to noż z szerokim i cienkim ostrzem jest potrzebny. Glock którego kupiłeś to dobry nóż, ale zaprojektowano go do wbijania a nie cięcia. Za wygodnie to ci się tym pracować nie będzie.
No i czemu dzisiaj już może być 15 cm ostrza a wczoraj było za mało ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jast: Bo mora nie jest "taktyczna" ;) Nie ma lansu w robocie, jak tak można, a że bagnet glocka absolutnie nie nadaje się do cięcia. Jak w pierwszy dzień potnie sobie paluchy to kupi porządny nóż do takiej roboty.